Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nézik le és utálják az...

Miért nézik le és utálják az anyukák az olyan nőket akik soha nem szeretnének gyereket?

Figyelt kérdés
Mikor mondom egy vadidegennek, hogy én soha nem szeretnék gyereket akkor kb. olyan válaszokat kapok hát jobb is ne is legyen neked. Nem vagy való anyának stb.
2020. nov. 11. 19:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
76%

Én csak azokat "nézem le", akik úgy indítják, hogy "Utálom a gyerekeket." "Undorítóak a gyerekek. " stb.

Ilyet akkor sem mondok, ha nem akarok.

Van ismerősöm, aki nem akar. De sosem hallottam hogy undorral beszélne a gyerekekről. Pedig 15 éves korunk óta ismerjük egymást, tehát nem azért nem mondta, mert nekem van.

2020. nov. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem egy anyuka nem ér rá foglalkozni a hulyesegeddel. Már ha jól csinálja az anyaságot, pont lesz@rja, hogy más akar-e vagy sem.
2020. nov. 12. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
84%

"Mikor mondom egy vadidegennek, hogy én soha nem szeretnék gyereket akkor kb. olyan válaszokat kapok hát jobb is ne is legyen neked. Nem vagy való anyának "


Szerintem AZ a baj, hogy VADIDEGENEKET is ezzel traktálsz, és nem amiatt néznek le, mert nem akarsz gyereket, HANEM mert fünek-fának mesélgeted minden indok nélkül!

2020. nov. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
24%

Igen, nekem is ez a fura, hogy vadidegenekkel hogyhogy ilyen témáid vannak? Elképzelem, hogy ülsz a villamoson, szúrósan ránézel egy melóból jövő, fáradt gyermekét épp hazavivő anyukára, és rádörrensz a maszk alól: "én soha nem szeretnék gyereket!" :D :D


Na bocs, ez vicc...


Szerintem ne pörögj ezen, nem gond. Tudod, mikor gond?

Amikor pl. párban leszel, pláne ha férjhez mész és akkor jelented ki a gyermeket akaró párodnak, hogy na te aztán soha...

Meg amikor te vagy a szüleid egyetlen gyermeke, és az ő szemükben mondjuk érték a gyermek, szeretettel vágynak unokára, te meg elvárod tőlük, hogy márpedig váltsanak a te gondolkodásodra, nem igaz, hogy nem lehet téged megérteni... Ilyenkor is tiéd a jogos döntés, de ők is joggal lehetnek szomorúak. Ez van sajnos.


Ha ez megnyugtat: én nem nézlek le és nem utállak. Kicsit megnevettettél akaratodon kívül, s ezt köszi. :)


Üdv: egy háromgyermekes - nehogy lenézz érte ;)

2020. nov. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!