Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy eshet meg az, hogy...

Hogy eshet meg az, hogy valakinek többszöri hüvelyi ultrahang után sem veszik észre a terhességet?

Figyelt kérdés

Nem akarok terhes lenni, és remélem nem is vagyok az, bár kétszer voltam dokinál, és csináltam jó pár tesztet. Minden negatív, de olvastam már elég durva rémtörténeteket, pl.: nem látták a gyereket 12 hetes terhesen sem, daganatnak látták a babát stb. Az olvasottak alapján eléggé beparáztam.


Igazából felfoghatatlan számomra, hogy nem veszi észre a doki a babát, főleg hüvelyi ultrahanggal. Mi az oka?


2020. nov. 15. 19:16
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Én most írtam először.
2020. nov. 16. 09:34
 12/32 anonim ***** válasza:

Kerdezo.. Ilyen tunetek mellett, amik mar 1 honapja tartanak az elso trimeszter veget taposnad. Nincs olyan teszt vagy orvos, UH gep, ami ezt benezne.

Nyugalom, nem vagy terhes vagy valami normon zavarod lehet vagy psziches gondok!

2020. nov. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
Kérdező, ugyan miért ragaszkodsz a terhességhez? Ezek nem terhes tünetek, hanem hormonális tünetek. Amit millió egyéb gond okozhat a terhességen kívül. TERHES NEM VAGY, de lehet hormonális probléma. Inkább azzal foglalkozz, mert, ha valaha terhes szeretnél majd lenni, lehet most olyan gond lép fel ami megakadályozná és most még lehet kezelni. Félj inkább attól, hogy mi lett a hormonjaiddal, mert terhes nem vagy. Szóval irány a doki, aztán vérvétel.
2020. nov. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
Ezen a heten megyek dokihoz.
2020. nov. 16. 10:38
 15/32 anonim ***** válasza:
Minek, ha már kétszer voltál és van egy csomó negatív teszted? Nem zavarnak még el?
2020. nov. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
lassan egy honapja, iszonyatosan szur a petefészkem, es a melleim is. En magandokihoz jarok, es a doki mondta, ha tovabbra is ezt erzem menjek megint.
2020. nov. 16. 11:33
 17/32 anonim ***** válasza:
Akkor ott valami mas lesz, de terhesseg biztos nem, azt mar elengedhetned... Mindenesetre ha vannak fajdalmaid, tuneteid jarjon utana mi allhat a hatterben...
2020. nov. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
Nagyobb eséllyel van ciszta a petefeszkedben és az tud ám fájdalmat okozni
2020. nov. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
Cisztát nem láttak és endometriózisra utaló jelek sincsenek. A doki azt mondta 100% egészséges vagyok, épp annyit említett, hogy méhnyakszáj sebem van.
2020. nov. 16. 12:30
 20/32 anonim ***** válasza:
Méhen kívüli terhességet nehezen szoktak csak észrevenni. Olyankor simán előfordul, hogy hetekig, több UH alatt sem veszik észre, mert rossz helyen keresik. De a tüneteid alapján inkább valamilyen hormonzavar, vagy szervi baj lehet.
2020. nov. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!