Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy eshet meg az, hogy...

Hogy eshet meg az, hogy valakinek többszöri hüvelyi ultrahang után sem veszik észre a terhességet?

Figyelt kérdés

Nem akarok terhes lenni, és remélem nem is vagyok az, bár kétszer voltam dokinál, és csináltam jó pár tesztet. Minden negatív, de olvastam már elég durva rémtörténeteket, pl.: nem látták a gyereket 12 hetes terhesen sem, daganatnak látták a babát stb. Az olvasottak alapján eléggé beparáztam.


Igazából felfoghatatlan számomra, hogy nem veszi észre a doki a babát, főleg hüvelyi ultrahanggal. Mi az oka?


2020. nov. 15. 19:16
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:

Abban bizom en is, hogy hormonzavar. Igazabol a tuneteim, hogy szeptember vege ota szedulok es emelygek, majd oktober ota erzem az eros szuros erzest, az egesz alhasamban, foleg a petefeszkeimben es a koldokom kornyeken. Nem olyan kesobb ra pedig volt egy kicsi alvadtver valadekos verzesem, akkor nagyon gorcsoltem es a jobb petefeszkem borzalmasan szurt. Oktober vege ota pedig eros mellfajdalom es tovabbra is a szuro erzes kb. mindenhol: huvely, petefeszek, meh, oldalam es a koldokom kornyeken.

Na es persze a folyamatos szedules es hanyinger.


Lehet hulyenek nezni, de ennyi szarsagot nem beszelhetek be magamnak, es foleg nem tartana ilyen regota.

2020. nov. 16. 17:20
 22/32 anonim ***** válasza:
Lehet gyulladásod is a méhedben. Pláne, ha már méhszájsebed is van. Arra kaptál valamit?
2020. nov. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
Azt mondta a doki, hogy ez nem gond, nem adott ra semmit.
2020. nov. 16. 19:43
 24/32 anonim ***** válasza:
De simán. El se hiszed a stressz a félelem milyen testi tüneteket képes produkálni.
2020. nov. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
Lehet, probaltam olvasni ezekrol, de nem talaltam semmit.
2020. nov. 16. 19:53
 26/32 A kérdező kommentje:
meg oke faj a mehem, de a mellem miert gorcsol es miert eresek, mar ilyeszto mennyire....
2020. nov. 17. 16:51
 27/32 anonim ***** válasza:
Menj orvoshos! Most mondjam, hogy terhesen nekem nem volt ilyen bajom? Akkor én nem voltam terhes? Hormon gondod van ennyi...menj orvoshoz ne itt irogasd a marhaságot....úgyse hiszel senkinek.
2020. nov. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Hormon problémáktól is lehetnek ilyen tüneteid.

Vettek már vért mostanság tőles?Nézték a hormonokat?A vérből a terhesség is kiderülne,az sose csal.

Dokinak meg hidd el hogy nem vagy terhes,az ultrahang már látná ha az lennél,ahogyan a teszt is kimutatná hogy az vagy,már bármelyik.


A tüneteket belehet mesélni magadnak,a stressz még tesz is rá egy lapáttal,mert ezt már direkt produkálja.


Lehet bevan gyulladva a méhed,ami miatt fájhat az egész alhasad,nekem is bevolt gyulladva és kezeltetni kellett,az egész alhasam fájt.

Esetleg lehet bármi más:ha a gyomorral van panasz,amit te nem érzel de lehetséges az is átsugározhat bárhova.

Lehet a belekkel gáz,azt is megkéne nézetned.

Csinálj egy teljes kivizsgálást,de ezt a terhesség dolgot felejtsd el.

Nem vagy terhes,ne aggódj ezeken ha csak nem akarsz az lenni csak tagadod mert akkor meg pláne beképzelheted magadnak.


A melleid is a hormonok miatt feszül,fáj,az erességet meg nem tudom,első terhességenél csak akkor volt ilyen amikor hatalmasokra nőttek,az is a közepétől.

2.babát várom,a terhestünetek teljesen mások,most se eres a mellem.

2020. nov. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:

Semmilyen vervetelt, nem kertek tollem, mert azt mondta a doki, hogy o most ezt nem javasolja. Nem erzi szukseget, hogy meg kell nezni a hormonjamat. Ugyhogy csak ultrahangot csinalt, meg en itthon tesztet. Ennyi.

Koszonom a valaszt!

2020. nov. 17. 18:59
 30/32 anonim ***** válasza:

Akkor válasz másik dokit,ha ennyire letojja a bajod,lehet már azért nem csinálja meg ezeket és azért érzi feleslegesnek mert sokszor vagy nála.

Vérvételt csináltass,kérj a házidokidtól vagy a nődokitól.

Az biztos kimutatja.

2020. nov. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!