Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehetek terhes...

Szerintetek lehetek terhes vagy csak egyszerűen nőnek a melleim? 20/L

Figyelt kérdés

más pár éve biztos nem nőttek a melleim, csak akkor lettek nagyobbak, amikor menstruáltam, de utána vissza is állt az "eredeti" méretére.

Most viszont nagyobb maradt.


- okt. 24-én volt az ovulációs nap (legalábbis elvileg, a telefonos naptár szerint)

- okt. 27-én szexeltem a barátommal, óvszerrel védekeztünk és elvileg nem szakadt ki

- nov. 8-12-ig menstruáltam (normálisan lezajlott, mint máskor)

- nov. 10-én is szexeltünk, ugyanúgy óvszerrel és itt se szakadt ki


Általában menstruáció után pár nappal/max egy héttel már nem szokott nagyobb lenni a mellem, de most mégis nagyobb.


Ha ne adj' isten teherbe estem volna okt. 27-én, akkor a novemberi menstruációmnak meg kell jönnie ugyanúgy és csak a decemberitől marad ki vagy már a novemberi se jön meg?



köszi a normális válaszokat



2020. nov. 18. 14:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha az októberiből teherbe estel volna, akkor a novemberi mensi már kimaradt volna
2020. nov. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes.
2020. nov. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű hogy terhes vagy, de ha nagyon aggódsz csinálj egy tesztet. Én rájöttem hogy annyira rettegek a terhességtől hogy ha egyszer beakadt hogy lehet hogy terhes vagyok, akkor lehet erre millió logikus ellenérv (védekeztünk, megjött, nincs semmi tünetem) ott lesz bennem a szorongás hogy mi van ha mégis. Egy terhességi teszt pár száz forint, két perc megcsinálni, cserébe megspórolok magamnak két hétnyi idegbajt.
2020. nov. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen csak nőnek, nekem is volt ilyen 20 éves korom körül, a terhességtöl viszont nekem nem változott semmit.
2020. nov. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

szuper, köszi a válaszokat 🙂


csak meglepődtem, hogy nőnek, olyan szokatlan :DD

2020. nov. 18. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!