Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi kimaradasa utan hany...

Mensi kimaradasa utan hany nap mulva lett pozitiv a teszt?

Figyelt kérdés

Kesik 4 napja az elso nap csinaltam de az negativ lett.

Volt akinek kesobb mutatta csak ki?


2020. nov. 19. 11:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! Pontosan ugyanígy vagyok ezzel, én holnap tesztelek újra.


Kérdés, hogy szokott-e késni? Rendszeres? Általában az elmúlt év leghosszabb ciklusát kell figyelembe venni, és annak elmaradásánál már mutatnia kellene.

2020. nov. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nekem mindkettőnél az 5.napon mutatta ki
2020. nov. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

4 nap késéssel délutáni vizeletből 1 percen belül megjelent a második csík.

Ilyen lett:

[link]

2020. nov. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Elso kerdezo: maximum 2 napot szokott kesni ezert is furcsalom. Egyebkent probalkozunk mar egy ideje nagyon orulnenk neki.

En csak attol felek nehogy ciszta legyen a dologba sajnos az interneten ilyeneket olvastam.


Negyes: gratulalok neked!!🥺❤️


Sajnos mindig mindennek utana olvasok es ezt nem szeretem😃 rogton olvastam hogy ciszta es teljesen betudok erre feszulno hogy “uristen baj van”

Egyebkent a melleim borzalmasan fajnak, a hasam felpuffadt, hanytam mar 2 reggel is. Csinaltam 7.en tesztet es akkor 1 ora mulva jott ki a pozitiv teszt utana a tobbi 2 halvany pozi szinten ido utan aztan lett egy negativ ami estere halvany pozitiv lett de nem ertem miert nem rogton?!

2020. nov. 19. 11:31
 5/16 anonim ***** válasza:

Köszönöm! :)

Nyugi nekem volt, hogy 3 hetet késett a menzeszem, voltam dokinál nem volt ciszta, se semmi baj, rá pár napra meg is jött. Akkor azt mondta, hogy 6 hét késés teljesen normális, na azon meg is lepődtem. Mondjuk ez kb. 12 éve volt, terhesség nem lehetett, mert barátom se volt még akkor, szóval bármitől késhet.

Hátha baba lesz neked, csak később fogant és még nem mutatja a teszt.

3-as voltam

19 hkm

2020. nov. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
A hányás viszont nem tudom mitől lehet, ha a teszt se pozitív még, akkor nincs annyi hcg, amitől rosszul kéne lenned. Nekem 7 hetesen kezdődött az egész napos hányinger, addig csak a mellem feszült és néha volt mensi szerű görcsöm.
2020. nov. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Szerintetek akkor lehet baba?

Alacsony hormon szintnel van hogy kesobb jon ki a halvany pozi?


Volt mar vetelesem ev elejen igy nagyon szeretnenk.

Jovohet penteken megyek dokihoz

2020. nov. 19. 11:49
 8/16 anonim ***** válasza:
Nekem is keson mutatta ki , kb 5-6 nap
2020. nov. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Akinek később mutat csak pozit, annak annyival később volt ovuja. Ovu után 14 nappal pozi lesz a 25-ös teszt is legalább halványan, de egyértelműen.


Szóval vagy napokkal később volt ovud, vagy nem vagy terhes. Azért, ha aránylag rendszeres a ciklusod, nagyon kicsi az esély, hogy pont most ennyivel később lett volna ovud és még baba is sikerült. Nyilván, ha nem figyelted lh teszt segítségével az ovud, akkor nem tudhatod mikor volt, és amíg nem jön meg van remény, de persze napról napra kevesebb. Azért sok sikert :) Hátha még is baba lesz a vége :)

2020. nov. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia én vasárnapra nem várom...

[link]

Az én délutáni 10-es tesztem ilyen. De még nem élem bele magam mert még bármi lehet😊

2020. nov. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!