Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi van abban az esetben, ha...

Mi van abban az esetben, ha az ovulációs teszt eredménye és a hőmérőzés két teljesen eltérő időpontra mutatja az ovulációt?

Figyelt kérdés

Reggel, ébredés után ugyanabban az időpontban mértem minden alkalommal, tesztet is úgy csináltam, ahogy kell. Ovulációs tesztem tegnap pozitív lett, ma már negatív. Testhő alapján viszont teljesen mást mutat: a testhőm csütörtökön 35.91 volt, előtte való napokon átlagosan 36.3 körül mozgott, péntek óta ismét ekörül van.


A teszt alapján ma kellene lennie az ovulációnak, de a hőmérőzés eredmény szerint már csütörtökön meg kellett volna történnie.


Előfordulhat, hogy a hőmérőzés nem ad valós eredményt? Vagy az ovulációs teszt nem jó? Vagy lehetséges az, hogy az ovulációs teszt pozitív, mégsem történik meg a peteérés?


Csatolok képet a hőgörbéről és a tesztekről, hátha ez segítség:


[link]


[link]


Az ovulációs tesztnél, tudom, halványabb, 10-es erősségű tesztem viszont nem volt már itthon, csak 25-ös, azon pedig valahogy sohasem olyan erős a csík, de az erősség változása azért látszik itt is.


2020. nov. 22. 12:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Na, mennyi lett a ma reggeli hőd?
2020. nov. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
36.65 volt ma reggel
2020. nov. 23. 20:50
 13/13 anonim ***** válasza:
Na látod, simán lehet, hogy tegnap volt ovulációd, mert igazából most ment először alaphő fölé.
2020. nov. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!