Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mi lehet?

Szerintetek mi lehet?

Figyelt kérdés
Hello mindenki! Olyan kérdéssel fordulok hozzátok hogy furcsán fáj az alhasam ha megnyomom! Na azert nyomkodtam(nyomkodom) mert tapogatozok hatha van ott valami voltunk egyutt parommal mult honap elejen vedekezes nelkul azota nagyon sok teszt negativat mutatott orvosnal is voltam mert fel voltam fazva es szurt oldalt ott lent, csinalt huvelyi UH-t es miutan az kesz volt mondtam higy voltunk egyutt ugy es hogy terhes e lehetek de azt mondta nem latott semmit es hogy nem! Azota is torom az agyam rajta mert nagyon meg ijedtem tegnap csinaltam tesztet delutan az is negativ de olyan nagy lett a bor ott az alhasamnal lehet ck a hizastol mert karanten alatt sokat ettem:) Jajj és fáj a bal mellbimbom de ha minden igaz napokban kell majd meg jonnie! Lehet attol de nekem mind2 szokott fajni nem csak az egyik! egy honap el telt h gumi nelkul voltunk egyutt azota csakis gumival es mindig att nezzuk hogy nem e lyukas... szerintetek csak en bolondultam ele ebbe az egeszbe es en gondolom hogy az vagyok? Idétlen válaszoktól kíméljetek köszi!

2020. nov. 24. 19:35
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
De ennyi ideje? Es az mitol vagy mit tudok ellene csinalni?
2020. nov. 25. 14:12
 12/15 anonim ***** válasza:
Valami olyat ettél ami felfújt a pukizás segít
2020. nov. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nem segít az sem😳
2020. nov. 25. 14:35
 14/15 anonim ***** válasza:
Nekem mensi előtt is puffadni szokott a hasam ez a távozandó vér miatt van
2020. nov. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Hogy lehet ide képet csatolni? Csináltam most egy tesztet es negativ de szeretnem ha ti is latnatok
2020. nov. 25. 15:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!