Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kimaradt mensi, 2 negatív...

Kimaradt mensi, 2 negatív teszt, ha nem vagyok terhes miért nem jön meg?

Figyelt kérdés
2020. nov. 25. 07:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Mióta késik?


Néha előfordulhat, hogy akár 1 hetet is késik.

De, ha továbbra sem jön meg, keresd fel a nőgyógyászodat.

2020. nov. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tegnap volt egy hete.
2020. nov. 25. 08:02
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Nekem 17 éve atom pontos a menzeszem, max 1 napot késik ritkán. 2 alkalommal maradt ki, mind a kétszer nagyon terhelt voltam lelkileg és fizikailag is. Megesik, én várnék 1 ciklust, ha nem jön meg, vagy továbbra is rendszertelen marad, akkor mennék dokihoz.
2020. nov. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sok oka lehet.

Nem volt ovud.

Volt ovud sokkal később és ezért még nem késik.

Ha nem volt ovud, lehet hormon gond, évente egyszer normális, lehet a stressztől, lehet a frontoktól, ha valami változott az életviteledben, híztál, fogytál, költöztél....bármi.


Orvoshoz ha nincs panasz (fájdalom) akkor akkor érdemes menni, ha az időben következő mensi sem jelentkezik.


A mensi késés sosem garancia a terhességre. Pontos ciklus mellett nem várt napján még a 25-ös teszt is egyértelmű halványka lenne. Így a terhesség nálad kizárható.

2020. nov. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Követem. Én is így vagyok. Teszt negatív, menzesz sehol.

Mindjárt megjön érzés, aztán semmi. Görcsök, aztán semmi 🤔

2020. nov. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Most délután enyhe barnázás lett.
2020. nov. 25. 17:57
 7/7 babingo ***** válasza:
Előfordulhat progeszteronhiány... az okozhat barnázást is. Egy vérvétel megmondja, érdemes megnézetned ☺️
2020. dec. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!