Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A terhességetek legelején...

A terhességetek legelején tapasztaltatok alhasi érzékenységet?

Figyelt kérdés
2020. nov. 26. 09:51
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
igen, kis szurkáló érzést a méhben, és a sárgatest miatt fájt a petefészek azon az oldalon, ahonnan a petesejt jött
2020. nov. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. nov. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Igen 😊 eddig mindegyiknél...most 4 hetes vagyok még de már most is érzékenyebb. Az előző 3 terhességemnél is kitarzott a 1w. hétig.
2020. nov. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%

12 hétig

3-as

2020. nov. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

És a pattanásokkal hogy álltok? :)

Nekem az államon vannak.

2020. nov. 26. 15:53
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem értem, mire ez a lepontozás, mikor az ember a tapasztalatairól számol be...
2020. nov. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ezt én sem értettem soha.

Ha valakinek nem tetszik egy komment, inkább csak hagyja figyelmen kívül!

2020. nov. 27. 07:55
 8/9 anonim válasza:
Sziasztok. Kérdezni szeretnék. Kb most vagyok 6-7 hetes terhes, a 10. héten megyek először orvoshoz,ezért kicsit aggódom, mert nem tudom normális e amit tapasztalok: enyhe alhasi fájdalom(ez megvolt már azóta mióta menstrualnom kellett volna), aztán megszunt 1 hete kb, de most megint érzem. Olyan érzés mintha be lenne feszülve az alhasam, keménynek is érzem és nyilalásokat is érzek belül, valamint van kevés barna folyasom. Örülnék ha valaki akinek van már tapasztalata válaszolna. (Első terhességem, még sose voltam, vetélésem sem.) Köszönöm.
2020. nov. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Barna folyás? Futás az orvoshoz!!!
2020. nov. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!