Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egyetértettetek a párotokkal...

Egyetértettetek a párotokkal a gyerekek számát illetően? Ki mennyit akart?

Figyelt kérdés

Volt köze ahhoz, hogy mekkora családban nőttetek fel? Párom 2 gyereket akar, mert ők 5-en vannak testvérek, ő a legidősebb és nem szerette.

Én mindig nagy családra vágytam, 3-4 gyerekre, mi ketten vagyunk a húgommal.

Még fiatalok vagyunk, csak 2-3 év múlva szeretnénk babát. Tudom, hogy ezek a dolgok változhatnak, és nyitott is vagyok.

Érdekelne, hogy nálatok hogy változtak az elképzelések a gyerekek számát illetően?



2020. dec. 5. 16:33
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
27%
Egyet akartam egy is lesz. Ferjem kettot akart, ha nagyon nem bekel majd meg mastol lesz meg egy gyereke.
2020. dec. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
68%

Előbb teherbe estem minthogy ezt szóba lehetett volna hozni 😅


Én nem akartam volna soha, de így, hogy 1 már biztosan volt muszáj volt mégegyet beszerezni.

Ebben viszont egyetértettünk, hogy ha 1 van akkor 2 kell

2020. dec. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Mi hárman vagyunk testvérek, és a páromék is. Ő eredetileg egyet akart, én inkább kettőt, de ő nagyon óckodott tőle. Aztán végül úgy voltunk vele, hogy legyen egy, aztán majd meglátjuk utána, mert mindkettőnknek voltak olyan érvei, amiken elgondolkodott a másik.

3 éve próbálkozunk "összehozni" egyet, már lombikoztunk is, sikertelenül. Most úgy áll a helyzet, hogy őt már az sem zavarná egyáltalán, ha ikrek lennének (pedig régen nagy félelme volt), én pedig úgy vagyok vele, hogy már egy is tökéletes boldogságot jelentene.

2020. dec. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

1

Szép felfogás..


Mindketten úgy voltunk,hogy amennyit a penzünk enged. Kettőt tudunk vállalni. Ha jobban állnánk, 3 is lehetne. Nekem is és neki is 1 testvére van, jó viszony,így mi is szeretnénk tesót a fiunknak.

2020. dec. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

3

Szorítok nektek.

2020. dec. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt konkrét elképzelésünk. Mivel az első nehezen jött össze, arra is számítottunk, hogy csak egy lesz. Nem is éltük bele magunkat abba, hogy több is lehet. De gondoltuk, azért megpróbáljuk, hátha összejön a kistesó, mert azért vágytunk még egyre. Ő elég hamar össze is jött. De többet én nem szeretnék, már nem vagyok fiatal és kis korkülönbséggel nehéz. Van egy lányuk, és most fiú lesz, nekem ez így tökéletes. De ha a második is lány lenne, akkor sem akarnék harmadikat. Páromnak is jó így, mondjuk ő nem bánná, ha lenne még egy. Amúgy 20-25 évesen mindig is hármat szerettem volna. Ha korábban belevágtunk volna, elképzelhető, hogy máshogy lenne.
2020. dec. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Abban egyetértettünk, hogy kettőt minimum szeretnénk. Amióta van egy kisbabánk, azóta részemről határ a csillagos ég :D Én benne lennék 4-5 gyerekben is, a férjem viszont kicsit racionálisabb, úgy van vele, hogy várjuk meg, milyen lesz az életünk két gyerekkel, hogy gondolkodunk a témáról akkor. Nyitott egy esetleges harmadikra, de nála úgy érzem, ez a top. Sajnos ezt a témakört viszont nem lehet az anyagiaktól teljesen függetlenül szemlélni, így mindenképpen figyelembe vesszük az aktuális pénzügyi helyzetünket a sokadik babatervezésnél.
2020. dec. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Mi hárman vagyunk testvérek, egy gyerekben gondolkodtam kezdetben (mondjuk 10 éve). A férjem egyke és 3 gyereket szerett volna (szintén évekkel ezelőtt).

Egy gyerek után szóltunk mindketten, hogy még egyet szeretnénk és slussz. Így lett és marad is 2 gyerekünk.

2020. dec. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőnknek 1-1 tesónk van, mikor először beszéltünk családalapításról, a sógornőmnek már volt 4, a férjem ezt szerette volna utánozni. Én 2-t képzeltem mindig is. 3-ban kiegyeztünk.
2020. dec. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

5-nek! Köszönjük! :-)


3as voltam.

2020. dec. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!