Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Én 29 éves vagyok, párom 43....

Én 29 éves vagyok, párom 43. 3 éve élettársam. Anyagilag, egzisztenciálisan minden szuper. Szeretnénk gyermeket... Szerintetek érdemes?

Figyelt kérdés
Ez lenne az első szülésem. Én sem vagyok már túl fiatal 30 évesen,de ő a 43-al igencsak kicsúszott.Fittek vagyunk, egészségesek és "szépek", korunkat letagadhatnánk, csak sajnos a biológiai óra ugyanúgy halad előre.Sokszor eszembe jut,nem e őrültség gyereket szülni már. Szeretnék nagyon...
2020. dec. 6. 11:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%

A férjed ilyen szempontból ráér


Szemétség, de a férfiaknak tágabb lehetőségeik vannak.


Te 29 évesen egyáltalán nem vagy elkésve..

Nyilván nem érdemes még 5-8 évig húzni😉

2020. dec. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Dehogy őrültség. Simán beleférhet akár 3 is.
2020. dec. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
Nem vagy elkésve nyugi. A férjem szintén 43, én 34 és fél év próbálkozás után összejött a baba.
2020. dec. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

29 évesen nem vagy fiatal?


Akkor mi vagy? Öreg?


Lehet bennem van a hiba, de valahogy 28 évesen egyáltalan nem érzem magam öregnek.

2020. dec. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%
Nem kell aggódni.Nővérem három gyereket szült harminc éves kora után úgy hogy a férje 12 évvel idősebb. Mindenki jól van, komplikáció mentes volt mindhárom terhessége. Kicsit persze megviseltebbek lettek az éjszakázásoktól stb, de ők is fittek, egészségesen élnek,egész jól bírják a gyűrődést. Nekem nem menne pedig én fiatalabb vagyok😁
2020. dec. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Èn most leszek 29, párom 45. Meddősègi központba jàrunk, mert több, mint 2 éve nem jön össze a baba (nálam van a gond). Nem érzem, hogy bármelyikünk is kicsúszott volna az időből.
2020. dec. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Kedvesek vagytok! Jobb kedvem lett.
2020. dec. 6. 12:38
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok nő szül 35 felett, 40 felett. Sajnos az emberek nagyrésze akkor jut el odáig hogy meglegyen minden. Max annyi hogy csinaltatnek plusz vizsgálatot hogy tényleg minden rendben van a babával. (Down, szívbetegsegek, stb) szóval nyugodtan vágjatok bele, remélem gyorsan kismama leszel 🥰🙏
2020. dec. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
79%

26 voltam, amikor az akkori párom 43. Akkor született az első közös gyerekünk. 4 év múlva a második.

Az elsővel még minden jól ment, a második viszont már biciklizni sem tud. Addigra elfogyott az apjukból az energia, gyakorlatilag sosem csináltunk semmit, a gyerekek körül minden feladat rám maradt, én 35, ő 52 volt, amikor elhagytam.

Nem adok tanácsot, csak leírtam, mert a mai fejemmel én nem vállalnám be újra.

2020. dec. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Első gyerekünknél én 23 voltam ő 41. Szeretnénk egy másodikat. Valószínűleg mire megszületik 45 lesz a férjem,de ő nagyon energikus ember. Majdnem minden nap félmaratont fut,ő kel a gyerekhez és nagyon szuper apa. Valószínűleg a másodiknál is így lenne. Nem tartom túl idősnek a gyermekvállaláshoz.
2020. dec. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!