Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet menstruáció előtt hőugrás?

Lehet menstruáció előtt hőugrás?

Figyelt kérdés
Ez az első hőmérőzős hónapom, nem teljes hónap, de ovuláció előtt 36,5 volt a hőm, ovu utántól 36,8-36,9. Tegnap felugrott a hőm 37,00-re ma pedig 37,1 volt. Tegnap volt a 10.nap ovuláció után csináltam egy 10-es one step tesztet, de negatív lett, és tegnap óta van egy kevés barnázás néha. Én ebből úgy gondolom, hogy menzesz lesz, elvileg hétfőn kell megjönnie a nem vártnak, csak furcsa, hogy nem lefele megy a hőm hanem felfelé.
2020. dec. 11. 12:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Majd kitapasztalod (vagy nem :) ), hogy nálad hogy van. Van, akiknél pl. csak menstruáció napján kezd el csökkenni, vagy 1 nappal azután, hogy megjött. Olyan is van, akinek elindul lefelé, ez egyénileg változó.
2020. dec. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem általában menzesz előtti napon, vagy a menzesz napján esik le, addig nekem is 36,8-36,9, simán még a 12 DPO-n is. Egyáltalán nem kell, hogy folyamatosan csökkenjen. De persze az is leeht hogy terhes vagy, csak még nem mutatja. Pár napon belül kiderül.
2020. dec. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor úgy néz ki nekem is csak akkor fog leesni. Csak furcsa volt, hogy 5 napja 36,9 volt a hőm, most az elmúlt 2 napban meg 37,00-37,1 lett. Persze ettől még lehet, hogy holnap, holnapután leesik. Jó lenne de így, hogy van egy kicsi barnázás nem hiszem. Egyébként sem látok sok esélyt arra, hogy spontán összejön, de persze sose lehet tudni.
2020. dec. 11. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!