Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Covid beleszólhat a teherbee...

A Covid beleszólhat a teherbeesésbe?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Eldöntöttük a párommal, hogy babát szeretnénk. Csakhogy közben covidos lettem, de mire az ovum várható volt, már jól voltam, szóval belevágtunk.

Általában meg tudom mondani a folyásom alapján, mikor van peteérésem, most viszont nem tudtam megmondani, többször is olyan volt, mintha kezdett volna, aztán mégsem, aztán megint.. aztán végül tényleg lett, ez a várhatótól 3 héttel később. Ettől függetlenül kb. 2naponta együtt voltunk.

Azóta eltelt 1,5 hét, a terhességi tesztem negatív lett.

Ellenben egy ideje időnként fáj a derekam, a petefészkemet is érzem néha hogy fáj, a méhem mintha kicsit be lenne keményedve, néha érzékeny a mellem is. Mint mikor meg akar jönni, viszont olyankor ezek a tünetek nem tartanak ilyen sokáig, illetve a petefészkem sem szokott fájni.

Lehet rá esély, hogy baba van, csak a teszt még nem mutat az utolsó együttléttől számított 11. napon? Okt. 31 volt az előző mensim kezdete, szóval már meg kellett volna jönnie (30-35 napos ciklusaim vannak, tehát 1 hete késik). Vagy ennyire belekavarhatott a covid a ciklusomba?


2020. dec. 12. 07:38
 1/2 anonim ***** válasza:
77%

Mivel senki nem tudja milyen utólagos szövődménye lehet a Covidnak, ezért senki nem fog tudni rá válaszolni. Max. találgathatunk.


De egy szimpla megfázás is befolyásolhatja.

2020. dec. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
70%
A covid megborítja a teljes szervezetet, köztük a hormonháztartást is, csak erről itthon valahogy nem vesznek tudomást/nem beszélnek. Tavasszal két és fél hónapig voltam benne. Aztán összejött a baba kb. elsőre, úgy hogy a betegségem előtt jó sokáig hiába próbálkoztunk. A teszt a várható menstruáció után egy héttel mutatta ki. Annyi, hogy a kombinált tesztem rossz lett, csak a vérképben az egyik hormon volt alacsony. Nifty nem igazolt eltérést, márciusra várjuk a picit, szépen növekszik, remélem minden rendben lesz.
2020. dec. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!