Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2.hónapja próbàlkozunk babàval...

2.hónapja próbàlkozunk babàval,ebben a ciklusban hőmèrőzök,ez a görbe alapjàn lehet baba vagy nem? Lh teszt vègig negatîv,ami erősödött 11.naptól de nem lett pozitív.előző ciklusban is negatîv volt,csak erősödött😔.26.án lenne a nem várt.

Figyelt kérdés
[link]

2020. dec. 17. 07:37
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Inkább a tervezettbaba.hu vagy a Fertility Friend oldalt használd a hőd vezetésére.Ez a ciklus. hu gyakran nem jól húzza az ovut.

Elég cikcakkos a görbéd egy időben méred a hőd? Bármi lehet még ebből is.Hány naposak általában a ciklusaid?

2020. dec. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm,26 napos volt legutóbb ès règebben is 26 max 28 , viszont 4 èvig nem volt mensim,mivel hormonos mirena spirál volt fenn, okt.12.èn vetettem le. Nincs amúgy pecsètelhetès vagy ilyesmi ,tök normálisnak tűnik.
2020. dec. 17. 08:05
 3/24 A kérdező kommentje:

6:20 ès 6:40 közt mèrem szàjban,hètvègèn vasárnap picit kèsőbb.Az alap kb nekem 35,5 volt,most 35,8 ra állt rà... Ahova behúzta a vonalat akkor volt a tesztem is erősebb ,de neg..

Nem túl alacsony ez a hő? Alig megy vonal fölè.Lehet nem jó a hőmèrő?gyorsan mèr kb 30 mp.-es új viszont mindig kevesebbet mèr mint a màsik.Gondolkodom ovus hőmèrő vàsàrlásán.

2020. dec. 17. 08:14
 4/24 anonim ***** válasza:

Hát alacsonynak alacsony, mondjuk szerintem ovud még nem volt.Valószínűleg ezután lesz.A helyedben még pár ovutesztet ellőnék.Elvileg akkor lesz biztos az ovud, ha min 4-5 napig 4 tizeddel feljebb megy és fent is marad.

Érdemes pár hónap múlva esetleg egy endokrinológust keresned, ha ennyire alacsonyan marad a hőd ciklusról ciklusra.(amúgy simán lehet hogy te egyszerűen ilyen alkat vagy, de van akinél meg betegséget jelez)

2020. dec. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Nekem nem nagyon szokott 36,4 nèl fentebb lenni a hőm. Voltam endokrinológusnàl. Autoimmun hashimotom van ,tsh 2,3 mèg nem kell gyógyszert szednem csak normoxilt ( szelèn + mio inozitol)

4 hónapja terhesvitamint is szedek,d vitamint k2+ mg.

2020. dec. 17. 08:31
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

A görbéd alapjan nincs peteérésed. Peteérés mellett nem esik vissza a hő alaphőre pláne nem alá. A tied sajnos beesik többször nem is marad fenn. Az ilyen cakkos görbe teljesen egyértelmű. Ha a kövi ciklusod is ilyen lesz keress fel egy dokit, mondjuk a vélt ovu előtti napokban és akkor látni fogja van e érett tüsző.


Sajnálom ebből baba biztosan nem lesz előbb peteérést kellene produkáljon a tested. Az lh teszt is ezt bizonyította.

2020. dec. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Igen èn is ezt èrzem.Semmi ovus jel nem volt.Jövő hèten kedden megyek nögyógyàszhoz hogy nèzzen meg minden okè e.Nem húzom mert 38 vagyok, van màr egy 13 èvesem,ő elsőre sikerült anno a ciklus 15.napján hoztuk össze közvetlen a fog.gàtló utàn.
2020. dec. 17. 08:44
 8/24 anonim ***** válasza:

Bár a 6-ossal egyetértek, azt is fontos megemlíteni hogy minimum 1-1.5 percig hagyd benn a hőmérőt (sok helyen 5 percet javasolnak).

Legelső mérős ciklusban nekem is kicsit cakkos volt és nagyon alacsonyak voltak az értékeim mert néha hülye helyen állt meg a digitális hőmérő (ugyanabban a hóban csináltattam labort, TSHm tankönyvi 1.5, szal tudtam, hogy az nem lehet az ok). De amióta így mérem, sokkal kiegyensúlyozottabbak a görbéim, főleg a luteális fázisban.

2020. dec. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Màra kèpzeljètek ,felugrott 0,6 tizeddel a hőm 🤔35,8 ról 36,4-re ez jelenthet mèg valami jót esetleg beágyazódàst?? [link]
2020. dec. 18. 08:49
 10/24 A kérdező kommentje:
Mèg 7 nap van esedèkes mensiig 🤔
2020. dec. 18. 08:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!