Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valaki 12 éven át szedett...

Ha valaki 12 éven át szedett fogamzásgátlót, annak mennyi idő, míg kiürül a szervezetéből és rendeződnek a dolgok?

Figyelt kérdés
2020. dec. 20. 05:06
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
88%

Erre nincs jó válasz.

Kiürülni kiürül a szervezetből nagyon hamar. A "mellékhatása" az, ami nek mindegy.

Én 9év szedés után letettem, abban a hónapban terhes is lettem, minden rendben ment.


Féjem barátjának a felesége viszont a másik véglet.

Neki a gyógyszer elött teljes kivizsgálása volt, minden rendben volt vele. 8évig szedte a gyógyszert. Ahogy lerakta pajzsmirigy baja lett. Vagy 50kg-t hízott. 6.éve jár orvostól orvosig, eredménytelenül. 1 lombikon is túl vannak, nem maradt meg. Náluk az orvos azt mondta a lottó 5ösnek nagyobb az esélye, mint hogy valaha is gyerekük legyen.

2020. dec. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!