Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Okozott valakinek alhasi...

Gykata90 kérdése:

Okozott valakinek alhasi fájdalmat vagy bármi más gondot a Trimeszter terhesvitamin szedése?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Két hete szedtem a Trimeszter 1-es jódmentes változatát, amikor november közepén kórházba kerültem brutális alhasi fájdalommal, hányással, hasmenéssel.


Olyan szintű gyulladást okozott valami a szervezetemben, hogy a vérképem az orvos szerint olyan volt, mint akinek durva vérmérgezése van.


Csináltak ct-t, ultrahangot, röntgent, vizsgált nőgyógyász, sebész, mégsem talált senki szervi elváltozást. Három féle antibiotikumot kaptam, két hétig kellett szednem őket.


Kb. másfél hete éreztem azt, hogy végre jól vagyok, ezért újra elkezdtem szedni a Trimesztert, mivel eszembe sem jutott, hogy ez okozhatott volna bármi problémát. De láss csodát öt nap szedés után, ismét előjött ugyanaz a szúró fájdalom a méhemnél.


Okozott valakinél hasonló tüneteket? Létezik, hogy tényleg ez okozza?


Plusz a normális 29 napos ciklusomat is kitolta 37 napra.


Legyen szép napotok!



2020. dec. 21. 08:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez csak vitamin... Ha csak nem volt szennyezve valami méreggel, tuti nem attól van.
2020. dec. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez biztos nem okozza. Viszont a ciklusod kitolhatja, tehát neked ez nem megfelelő. Ne szedd tovább. Egyéb gyógyszert nem szedsz? Fejfájásra fájdalomcsillapító? Bocsi csak nekem ez jutna eszembe mivel nemrég jártam úgy, hogy 31 évesen találkoztam olyan fájdalomcsillapítóval amitől durva foltjaim lettek. Tájékoztató alapján a ritka tünetek egyike jött szembe velem. Vagy esetleg valami ételallergia. Gondolt végig. A trimeszter tényleg csak vitamin.
2020. dec. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Semmi mást nem szedek, nem is szedtem, de most abba hagytam biztos ami biztos aztán meglátjuk.

Köszönöm a válaszokat!

2020. dec. 21. 10:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt szedtem végig, semmi gondot nem okozott.
2020. dec. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!