Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek, ez most akkor...

CrystalDust kérdése:

Szerintetek, ez most akkor pozitív vagy negatív?:D

Figyelt kérdés

A leghalványabb tegnap reggeli, a középső ma reggeli, a legerősebb ma du készült.

Csak 5 éve várok erre, és lehet odahaluzom....

[link]



2020. dec. 23. 20:17
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/86 A kérdező kommentje:

Raktam fel képet x epilről. Ugyan ilyen lett... halvány rózsaszín.

Nekem múlt hónapban a one step full negatív volt. Reagens helye se látszódott.( előző hónapban is késett 6 napot..)

Most az első késős napon teszteltem, alig látgató valami volt ott. 10 percnél már csak csak enyhe rózsaszín volt. Azóta 3-5 percen belül jönnek ezek a csíkok. A mellem fáj, de nem a megfog jönni érzéssel. Nem érzem hogy meg akarna jönni... :S sőt először azthittem csak odahaluzok valamit, ezért is indítottam a kérdést....

2020. dec. 25. 22:41
 32/86 A kérdező kommentje:

Ha esetleg később még valaki idetévedne, nem bírtam tovább. Ma is teszteltem egyet. Pont ugyan olyan lett a 10-es érzékenységű one step.

Ezért ellőttem az ászok ászát, digitális clearblue,..

Kèp:

[link]

Spoilerveszély, ez biza pozitív 1-2 hetes.

Nem képzelődőm :)

A jézuska( no persze a mi segítségünkkel) hozott nekünk egy kisbabát:)

❤️❤️❤️

2020. dec. 26. 07:13
 33/86 anonim ***** válasza:
100%
Gratulalok :)
2020. dec. 26. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/86 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok! Vigyázz magadra! Jó babavárást!

22 voltam.

2020. dec. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/86 anonim ***** válasza:
29%

Sajnos ilyen nekem is volt. Nem erősödő tesztek, Clearblue 1-2 és pár nap múlva vérezni kezdtem. Ha gondolod belinkelem a kérdésemet, amit anno kitettem.

De ennek ellenére drukkolok, csak én nem venném még készpénznek :)

2020. dec. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/86 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen-olyan tapasztalatok, de nem gondolnám hogy egyformák vagyunk, ne vegyük el egymás kedvét..
2020. dec. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/86 anonim ***** válasza:
57%

Én októberben pontosan ugyanígy voltam. Nem erősödött a tesztem. Ugyanilyen tesztek voltak mint neked. Rengeteg félét csináltam. Majd az elmaradt menszi után kb. 1 héttel vérzés. Viszont a teszt itt kezdett el erősödni. A digi Clear Blue 2-3 hetet is mutatott. Majd kiderült, hogy üres petezsák. Missed ab.

Hittem, hogy minden rendben lesz. Sajnos nem úgy alakult. Drukkolok, hogy nálad másképp legyen.

2020. dec. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/86 A kérdező kommentje:

Nem élem bele magam, mint írtam, már az csoda, hogy pozitív lett a teszt. Ha megmarad, örülünk, hisz vártuk. Ha nem sikerül, az is rendben van. Sajnos ez bármikor lutri. Még akkor is, ha megszületik.

Lassan örülünk, az apró dolgoknak is :) és semmit sem veszünk készpénznek.

Azért is jó, hogy megosztottam, hogy más is lássa mi is történhet. A kérdést fenntartom, és megírom majd mi lett :)

2020. dec. 26. 09:25
 39/86 anonim ***** válasza:
68%

Őszintén drukkolok és kivanom, hogy erős kis csöppségetek legyen.

37-es

2020. dec. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/86 anonim ***** válasza:
86%

5-ös vagyok. Én igenis azt mondom, hogy ne azzal foglalkozz, hogy mennyit erősödik és hány féle teszt mutat pozitívat. Nekem egy nap késésnél (szabályos 28 napos ciklusnál) olyan tesztjeim lettek, hogy majdnem leugrott, mégis missed ab lett.

Ha jól vagy és nincs vérzés menj el január vége felé a dokihoz és tiszta szívemből kívánom, hogy egy dobogó szívű, erős babát láss! 😊

2020. dec. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!