Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye a terhességnek?

Mennyi az esélye a terhességnek?

Figyelt kérdés

1. Arról van szó hogy ma kellett volna megjönnie, de sajna nem történt.

2. Gyógyszert szedek, rendszeresen, nem hagytam/felejtettem el egyszer sem

3. A párom akkor is belém élvezett amikor ovulációm volt.

4. Ez előtti hónapban is történt ilyen (3. pont) de akkor megjött



2020. dec. 27. 23:53
 1/7 anonim válasza:
100%

Ha fogamzásgátlót szedsz rendesen, nem hagytál ki egy szemet sem és semmilyen befolyásoló tényező nem játszott közre (pl. hányás, hasmenés, olyan gyógyszer vagy gyógynövény fogyasztása, ami csökkentheti a hatását stb.), akkor nem szabadna problémát okoznia, hogy beléd élvezett.

Az pedig főleg nem befolyásol semmit, hogy mikor élvezett beléd, mivel egy fogamzásgátló mindig ugyanúgy véd, ha rendesen szedik.

Persze a megszakítás plusz védelmet nyújt és gondolom, máskor alkalmazzátok is az írásod alapján (egyébként mi is a párommal, hogy biztosra menjünk).

Viszont anno volt barátom szinte rendszeresen belém élvezett (mindegy volt, hogy melyik nap). Hónapok alatt sosem lettem terhes.

Szóval ha nem csökkenthette semmilyen tényező a hatását, akkor szerintem még holnap (azaz ma, mert elmúlt éjfél) is megjöhet. 1 nap késés előfordulhat.

Ha nem így történne, akkor mindenképpen csinálj egy terhességi tesztet, illetve ha kimarad, akkor keresd fel a nőgyógyászodat!

De szerintem meg fog jönni, szorítok Neked!:)

Addig is próbálj megnyugodni, amennyire tudsz!

2020. dec. 28. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Amúgy melyik fajta fogamzásgátlót szeded?

(még mindig az első voltam)

2020. dec. 28. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Fogamzásgátló mellett nincs ovuláció.
2020. dec. 28. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
37,21%.
2020. dec. 28. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Megint egy tudatlan aki bogyót szed de fogalma nincs a világról... Drága kérdező a fogamzásgátló tabletta úgy működik hogy NINCS mellette ovuláció. Így bármikor lehet szexelni egyéb védekezés nélkül mert nem leszel terhes. Fogamzásgátló szedése mellett nem adott napon kell megjönnie hanem a 7/4 nap egyikén (attól függően hogy hány napos a szünet). Ha eddig hétfőn kezdődött a megvonásos vérzés attól függetlenül bármikor lehet olyan "ciklus" amiben szerdán kezdődik.
2020. dec. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A fogamzásgátló tabletta megakadályozza az ovuláció, illetve nem valódi menstruáció van ilyenkor, hanem megvonásos vérzés. Ha hosszabb ideje szeded, akkor előfordulhat olyan, hogy a megvonásos vérzés minimális vagy kimarad.


Ha nem maradt ki tabletta, nem volt extrém hányás vagy hasmenés, illetve nem szedtél be olyan gyógyszert, ami csökkenti a hatását, akkor semmi baj nincsen, nem vagy terhes.

2020. dec. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha fogamzásgátlót szedsz, akkor nincs ovulációd, mert nincs ciklusod sem. A megvonásos vérzés nem normál menstruáció. Ha rendesen szeded a gyógyszert, akkor szinte kizárt a terhesség.
2020. dec. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!