Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek mekkora az esélye,...

Szerintetek mekkora az esélye, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Mindig is rendszertelen volt a menstruációm, viszont most már tényleg úgy éreztem ideje komolyabb kivizsgáltatni magam. El is mentem a nőgyógyászomhoz, akinek természetesen az első kérdése az volt, hogy nem lehetek terhes? Nem védekezünk a párommal, csak időzített megszakítással hivatalosan! :) Az ultrahangon mutatott egy foltot amire azt mondta, hogy vagy meg fog jönni a napokban vagy terhes vagyok. Pár nap múlva menjek vissza és megnézi újból. Mondanom se kell alig bírom kivárni, a menstruációm azóta sem jött meg, viszont a hasam alja görcsölget néha. Csináltam két tesztet, de mindkettő negatív lett. Szerintetek mennyi az esélye, hogy még is terhes vagyok? Semmilyen más tünetem nincsen, jól érzem magam. Köszönöm a válaszokat!

2020. okt. 8. 15:57
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
50%. Ha a doki nem tudta mi honnan tudnank. Az alhasi gorcsensi elojele is lehet. De ha a teszt full negativ akkor gondolom mensi lesz, bar azt se tudni mikor ovulaltal.
2020. okt. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én csak véleményekre vagyok kíváncsi, hogy valakivel volt-e hasonló esett. A teszt tévedhet kétszer is? Sose tapasztaltam még olyat, hogy menstruáció előtt már 3-4 nappal fájjon a hasam és még sem jön meg, ezért vagyok inkább bizonytalan.
2020. okt. 8. 16:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Rendszertelen mensivel és negatív tesztekkel én PCOS/IR-t mondok. Sajnos átmentem ezen, hasonló körülmények között. Ne legyen igazam...
2020. okt. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem átlag 26 napos a ciklusom. Az első kimaradt nap utáni napokban 5 tesztet lőttem el, mind negatív volt. (x-epil, facelle, predictor) Elkönyveltem, hogy itt vmi más lehet. A következő menzes előtt teszteltem és pozitív lett, később fogant.

Ezt csak azért írom, hogy pontos ovu ismerete nélkül lehet pozitív később.


Nem tudsz mást tenni, mint várni és, ha megjön akkor pedig menj orvoshoz kivizsgáltatni magad, amiatt, amit a 3-as ír.

2020. okt. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Bennem is felmerült a PCOS, viszont semmilyen más tünetem nincs, csak annyi, hogy rendszertelen a menstruációm. Persze ez már önmagában is elég problémás. :( Bár az orvos inkább a babát mondta biztosra. Valóban csak várni tudok, és jövőhéten hétfőn kiderül..
2020. okt. 9. 10:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi lett végül az eredmény?
2021. jan. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!