Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi az esélye terhességnek?

Mennyi az esélye terhességnek?

Figyelt kérdés

Szeptember 24-én voltunk együtt, óvszerrel védekeztünk, viszont az óvszer bennem maradt az aktus végén. 17-én volt feltételezhetően peteérésem.

Október 2-án meg is jött, ahogy kellett és nem találtam másabbnak a menstruációmat, mint máskor. Ugyan úgy görcsökkel jött meg, az első nap gyógyszer nélkül nem tudtam lenni.

Viszont nagyon félek, hogy így is fennállhat a terhesség esélye, mivel olvastam, hogy néhány esetben menstruáció szerű tüneteket produkálhat a szervezet hiába terhes az illető.

November 2-án kell majd következőnek megjönnie, viszont egy ideje puffadok és 2-3 napja elkezdtek enyhe nyomásra kissé fájni a melleim (sok ideje nem tapasztalok enyhe pattanásosodáson kívül semmilyen PMS tünetet).

Nagyon gondolkozom terhességi teszt elvégzésén, illetve egy nőgyógyász felkeresésén.

Mennyi esélye lehet, hogy a 24-i eset után terhes lettem?

Melyik terhességi teszt a legmegbízhatóbb és legpontosabb? Mikor kellene tesztelnem?


Az értelmes válaszokat előre is köszönöm!



2020. okt. 30. 22:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes.
2020. okt. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mennyire gyakori, hogy valaki úgy volt terhes, hogy közben "megjött a menstruációja"? Nagyon félek és hiába vagyunk felelőségtudóak, sajnos tartok attól, hogy terhes leszek mielőtt családot szeretnék alapítani.
2020. okt. 30. 22:44
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem gyakori. Főleg hogy az nem menstruáció.
2020. okt. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Remélem tényleg így is van. További szép estét!
2020. okt. 30. 22:48
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes. Viszont máskor ha elment a párod, húzza ki egyből (lehetőleg úgy hogy fogja a tövét) mielőtt elernyedne, így nem marad benned a gumi
2020. okt. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azóta nagyon figyelünk erre, még egyszer köszönöm!
2020. okt. 31. 07:12
 7/8 anonim ***** válasza:
Szinte semmi, de ha ez megnyugutat, csinálj egy tesztet
2020. okt. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mindre ment a zöld! :)
2020. okt. 31. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!