Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PCOS betegség és egyebek,lehet...

PCOS betegség és egyebek,lehetek zerhes?

Figyelt kérdés

Először igy 21 éves egyetemista vagyok és nem szeretnék még babát.

A barátommal 2 éve vagyunk együtt,eddig minden egyes alkalommal védekeztünk.

Kivéve egy alkalmat,szeptemberben.

Tudni kell,hogy PCOS betegségem van,fél évente kell vele nőgyógyászhoz járnom,de gyógyszert nem szedek,viszont minden PCOS tünetem megvan.

A menzeszem sokszor kimarad 2-3 hónapra (3nál többre még nem maradt ki). Amikor azigorúbban tartom a diétát és sportolok akkor nem marad ki,amikor viszont lusta vagyok,akkor kimarad. Most már nyár óta rosszul eszem,nem sporolok,híztam is.

Mióta gumi nélkül együtt voltunk akkor az egyszer szeptemberben,azóta nem jött meg. Nem bennem ment el,kivette előtte.

Egy tesztet csináltam már korábban,megatív lett.

Szerintetek PCOS betegséggel,egyetlen egy alkalmas nem védekezéssel és úgy,hogy nem bennem ment el,mennyi az esélye,hogy terhes lehetek? (Ha nem jön meg 2 héten belül,korábbanra kérek időpontot a dokihoz). Plusz pár napja kkcsot szédülök,olyan érzés van a hasamban,mintha megjönne,de aztán mégsem. De lehet ,hogy már csak beképzelem,annyira kivagyok.

Muszáj hallanom valami véleményt,mert felemészt a stressz és a félelem,nem szeretnék még kisbabát,nemsokára államvizsgázom(a következő félév végén):( tudom,hogy hibáztunk és akkor az egyszer is védekezni kellett volna,de már nem tudom visszatekerni az időt:(

21L



2020. dec. 30. 23:20
 1/2 anonim ***** válasza:
79%
Nincs a távdiagnosztika képzés az orvosin, úgyhogy sajnos nem tudom...de szerencsére van jósgömböm! Azt mondja 50-50%.
2020. dec. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Mi megszakítással vagyunk együtt a férjemmel 12 éve nem estem teherbe, csak mikor nem védekeztünk, mert akartunk babát, akkor első hónapban terhes lettem.
2020. dec. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!