Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A terhesség korai jele (3.hete...

A terhesség korai jele (3.heten) lehet elmo valadek? Vagy inkabb valami betegseg ?

Figyelt kérdés
Nagyon feszulnek a melleim, meg erzekenyek kb 2hete, es fibrodenomam van, vannak kisebb meretu csomok a mellemben. Lehet, hogy valami rosszindulatu melldaganat kezdete? Vagy terhesseg is lehet? Nem hiszem, hogy barmi valadek tavozna ilyen koran a terhesseg alatt.. a baratommal 4 hete voltunk egyutt.
2020. máj. 22. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Nézesd meg mindenképp orvossal,mert szerintem valami más,nem terhesség.
2020. máj. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
6%
Ez csak simám pms.
2020. máj. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ritka az előtej ilyen korán, de csinálj egy tesztet és kiderül. Magas prolaktin szint is terhesség nélkül is lehet, és nem csak melldaganattól, de ha téged már vizsgáltak a csomók miatt, biztos mennék dokihoz egy új tünettel.
2020. máj. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én magas prolaktinra tippelnék!
2020. máj. 23. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!