Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lefeküdtem a barátommal...

Lefeküdtem a barátommal szerdán, és ma vettem észre, h bennem maradt az óvszer:S Mekkora az esély arra, h terhes vagyok?

Figyelt kérdés

72 órásat nem tudok venni sajnos, nincs rá lehetőségem :(

20-ára már meg kéne jönnie, ha nem jön meg és még aznap csinálok terhességi tesztet, akkor az ki fogja mutatni, hogy terhes vagyok-e, vagy csak 2 hét után?

Kérlek ne írjátok azt, hogy milyen hülye vagyok, azt hittem, h eldobta...nagyon szégyellem magam:(

18/l


2010. aug. 13. 18:53
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

Kamu kérdés.

Amugy ha bent aradt és utána még probálkoztatok,akkor elég rendesen felnyomta..vagyis esélyed h terhes legyél elég nagy.

2010. aug. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
Majd írd me h mi lett az eredméy!!
2010. aug. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 eszo ***** válasza:
38%

Jézusooom!


ez most komoly??

ha annyi eszed volt, hogy lerészegedve összefeküdjél vkivel, akkor ha egyszer már ilyen "baleset" történt - amit baromira nem értek, hogy hogyan nem lehetett észrevenni, csak 2NAP!!!után - akkor legyen már benned annyi, hogy irass fel 72 órásat!


ha abortuszt kifizetné a pasi, akkor nem egyszerűbb ezt a gyógyszert kifizetnie?!anyááám!

na, az ilyen gyerekeket sajnálom..más meg évekig próbálkozik, hogy lehessen neki!!igazságtalanság!!


Nagyon remélem, hogy nem leszel terhes!!!!!!


És igen, mielőbb irass fel fogamzásgátlót is!!!

2010. aug. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
50%

A 72 órás 5000 Ft körül van.

Az abortusz közel 30 000 Ft.

A gyerekvállalás még több.

Lehet válogatni.

2010. aug. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
66%

Hát egyet értek az előttem szólókkal...

Annak idején én is kerültem hasonló helyzetbe,csak nálunk kiszakadt az óvszer.Édesanyámnak szóltam egyből,hogy baj van,és örült is neki,hogy időben mondtam neki!!!!

Inkább kifizettünk 5000Ft-ot, mint hogy megöljem a gyerekem 30-40.000ért!!!!!

Egyébként nem tudom felfogni,hogy nem lehetett észrevenni,hogy valami nincs rendben.Például amit más is írt, hogy megnézni, hogy nem- e szakadt ki a gumi.

Ha meg terhes maradsz akkor azt tudom ajánlani, hogy NE ÖLESD meg...mások évekig szenvednek, hogy lehessen babájuk...

Barátnőméknél is nem várt baba volt,de azóta imádja és nem bánta meg, hogy megszülte.Sajnos utána nem sokkal terhes lett megint, de azt a picit nem tudták volna eltartani,de a műtét után lelki beteg volt elég sokáig.:(

Még egy jó tanács: nem csak a férfiaknak kell odafigyelni!!!Az együttlét után NEKED rá kellett volna kérdezned, hogy hol a gumi..nem is tudom hogy nem tűnt fel, hogy "hiányzik"...

2010. aug. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
66%

Már elnézést de kit is d*gott meg az az ostoba? Szerintem téged! Épp ezért egy kapcsolat és a szex KÉT emberen áll! Vagy mindketten hibásak vagytok vagy egyikőtök sem! Sem gyerekre, sem párkapcsolatra nem vagy te érett! Attól hogy ez volt az első, még ugyanúgy felelősnek, tájékozottnak kell lenni És arról sem a fiú tehet hogy lerészegedtetek a buliban. Egy nő vigyázzon magára. Miért is ő lenne a hibás? Ha azt akarod hogy semmi ne történjen veled akkor Neked kell vigyázni magadra!

Meg azért ne haragudj de 18 évesen mi a fontosabb? Hogy elmenj otthonról egy tablettáért, vagy hogy ünnep van otthon és anyuci meg apuci mérges lesz?

2010. aug. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
47%

tegnapi 23:06-osnal a pont!!!

Elobb tajekozodni kell a fogamzas gatlasrol aztan szexelni.

Meg tenyleg ne is haragudj,de nem tudom elkepzelni,hogy nem vettetek azonnal eszre,hogy a gumi benned maradt?Szerintem azt lehet erezni.

Nagyon remelem,hogy nem vagy terhes mert akkor egy artatlan kisbabanak kellene meghalnia a ti hulyesegetek miatt.

Gratulalok!

En 20,5 evesen lettem anya amikor mar 1 eve feleseg voltam,eretsegi,szakma volt a kezembe es mar evek ota dolgoztam.

A mai fiatalok tobbsege meg a felelosseg szot se ismeri.

Az pedig eleg keves,hogy "szegyeled magad" bar a kommentjeidbol nekem nem ugy tunik.

2010. aug. 15. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
26%
Utolsónak: Ahhoz képest,hogy érettségid van helyesen írni nem tanultál meg!
2010. aug. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
47%

Utolsónak!


Az ékezeteket nem tudatlanságból hagyta le a válaszoló!!!

Amúgy tök igaza van szerintem is, h. pcsa a kérdező, a gyerek érdekében reménykedem, hogy nem terhes. De nem lehet 18 éves, mert ennyi idősen már nem ennyire éretlen az ember, és nem ennyire buta (bár sajnos egyre több kivétel van...)

2010. aug. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
47%

12:51-es.

Ugy birom az ilyen helyesiras szotarakat itt ezen az oldalon de erdemi valaszt nem tudtal irni?

Kulfoldon elek,itt vettuk a computert es nincs rajta ekezet.Raadasul amennyit nekem angolul irnom,olvasnom es forditanom kell lehet,hogy neked se menne jobban a helyesiras.

Raadasul a "fogamzas gatlas" = fogamzasgatlason kivul mi az amit meg rosszul irtam szerinted?

Legkozelebb szerintem kimelj meg mindenkit a bunko stilusodtol es inkabb keruld el ezt az oldalt messzirol,ezt az oldalt nem kotekedoknek talaltak ki.


Az utolso kedves valaszolonak pedig nagyon koszonom,hogy "megvedett" :)

2010. aug. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!