Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan akinek "spontán...

Van itt olyan akinek "spontán peteérése" volt és igy lett terhes ?

Figyelt kérdés
2021. jan. 9. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

Nincs olyan, hogy spontán peteérés. A pé egy hormonokkal irányított folyamat, ami nem megy végbe csak úgy bármikor.

Ha arra gondolsz, hogy esett-e valaki teherbe máskor, mint a peteérés “várt” időpontjában: persze, csomóan. Az ovuláció bármikor végbemehet, nemcsak a középidőben, de attól még nem spontán.

Ha arra gondolsz, hogy a “rendes” peteérésen kívül volt még egy, ilyen nincs. Illetve van, viszont ilyenkor a két peteérés egymás után megy végbe: így készülnek a kétpetéjű ikrek.

2021. jan. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
*jav: “nem megy végbe bármikor” = a peteérés folyamatán kívül értem, nem megy végbe csak úgy a semmiből
2021. jan. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
34%
Nekem a védőnó és a nőgyógyász is ezt a kifejezést használta
2021. jan. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%
Hát végülis spontán a peteérés, ha nincs semmi hormonális stimuláció. De az pl.téves elképzelés, hogy az orgazmus kiváltana peteérést.
2021. jan. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
79%
Nekem középidőben nem volt peteérésem (használtam ovutesztet), a menstruáció előtti nap voltunk együtt, akkor lettem terhes
2021. jan. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!