Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Azok a lányok akik nem akartak...

Azok a lányok akik nem akartak babát vagy nem számítottak rá, hogyan jöttek rá, hogy terhesek?

Figyelt kérdés
Voltak valami jelek? - azon kívül, hogy nem védekeztetek
2021. jan. 10. 18:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%

Na várjal.

Ha nem akarsz babát, védekezel.

Ha akarsz nem védekezel😏

Amúgy meg, kimaradt a menzeszem, de mi akartunk babát, csak hirtelen jött, mert több éve próbálkoztunk.

2021. jan. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom ugyanúgy, ahogy bárki más: a kimaradó menzeszre elkezdtek gyanakodni és utána teszttel megerősítették.
2021. jan. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Azután mik következtek?

Mi sem védekeztünk. Már nagyon rá vagyok stresszelve, mert nekem még semmi jele nem volt azon kívül hogy a menstruációm késik 1 hete.

2021. jan. 10. 19:22
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha késik szerintem csinálj terhességi tesztet.
2021. jan. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Tesztelj, ne tüneteket keresgél.. Itt gyakori kérdéseken az a kedvencem, hogy negatív a teszt, mégis bebeszélik maguknak, hogy álnegatív, meg nem mutatja ki nekik pedig terhesek. Ami itt megy az már egy vicc...
2021. jan. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Én nem azt kérdeztem, hogy szerintetek terhes vagyok-e. Azt kérdeztem, hogy nektek mik voltak a tüneteitek.
2021. jan. 10. 19:45
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

A második babánál első próbálkozós hónap közepe előtt elkaptam egy jó kis fertőzést, így természetesen nem volt több együttlét. Úgy voltam vele, hogy középidő előtt voltunk utoljára együtt, úgysem lesz baba.

A kezelés miatt a kimaradt menszesz miatt nem egyből a terhesség jutott eszembe.

Mielőtt meg kellett volna jönnie fájt a mellem és mindjárt megjön érzésem volt. Utána elkezdett fájni a derekam és itt már gyanakodtam, mert az első terhességemnél is így volt. 5 nap késés után teszteltem +.

2021. jan. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Tüneteim : nagyon érzékeny mellbimbó, görcsök mintha megjönne, puffadtam kicsit.

Én teljesen azt hittem hogy megjön a menzim.

2021. jan. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Tüneteim: mell érzékenység, gyakori pisilés, szomjúság. És természetesen a teszt is pozitív volt, ahogy a tünetek megjelentek.
2021. jan. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Jah igen 8 as vagyok nekem is pisilni kellett állandóan.
2021. jan. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!