Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan estetek teherbe?...

Hogyan estetek teherbe? Védekeztetek, és nem számítottatok rá, vagy terveztétek?

Figyelt kérdés

Esetleg kivette időben a partner, de mégis baba lett?

20 éves lány vagyok. Jelenleg van barátom, és mi rendesen védekezünk, gumival. Nem azért kérdezem, mert gyereket szeretnék, vagy mert aggódom épp, csak kíváncsiságból, kivel, hogyan történt a dolog?

Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2016. jún. 17. 22:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Óvszerrel védekeztünk egyébként, de egy alkalommal elkapott minket a hév és nem húztuk fel, így abban a ciklusban aztán úgy voltunk vele, hogy már mindegy, nem védekeztünk a következő alkalmakkor sem. Azért meglepődtünk, hogy egyből összejött a baba...
2016. jún. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Az elso gyerek becsuszott (nem vedekeztunk egyaltalan, szoval annyira nem lepodtunk meg), masodikat terveztuk.
2016. jún. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
97%

Hát mi szexeltünk.

Természetesen terveztük. :)

2016. jún. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%
Akartuk, igen.
2016. jún. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%
Terveztük mindkettőt, amíg nem terveztük védekeztünk normálisan és nem lett "baleset".
2016. jún. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
97%
Tervezett mindkettő. 10 év alatt sosem volt baleset mindig megfelelően védekeztünk. Az az előtte lévő kapcsolataimban sem volt soha baleset....
2016. jún. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Terveztük mind a kétszer.

A köztes időben kb 2x nem védekeztünk, nyilván nem lepődtünk volna meg a terhességen.

2016. jún. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
62%

"Az elso gyerek becsuszott (nem vedekeztunk egyaltalan, szoval annyira nem lepodtunk meg), masodikat terveztuk."


ezek alapján az elsőt sem nevezném becsúszottnak...

2016. jún. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Terveztük, 2 év után abbahagytam a tablettát, 4. hónapban összejött a baba.
2016. jún. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy autoimmun betegség miatt speciális diétát kellett tartanom, hogy jöhessen a baba. Fél évig hiába volt minden, így felfüggesztettük a gyerek kérdést, felmondtam a munkahelyemen és abbahagytam a diétát. Azt hittem, így nem eshetek teherbe. Tévedtem, elsőre összejött orvosi kontroll nélkül :) ez minek számít szerinted?
2016. jún. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!