Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem várt előtti tünetek?!

Nem várt előtti tünetek?!

Figyelt kérdés

Sziasztok, mensi előtt vagyok 6 nappal de már vagy 5 napja fáj a cicim, érzékeny a bimbom. Szakad le olyan érzésem van, feszülnek és meg nőttek kicsit. Has szurka is társul hozzá,görcs. Haspuffadas, fejfájás. Mint amikor megfog jönni. És most fehér folyás is van de csak épphogy.

Szerintetek utalhat terhessegre?



2021. jan. 14. 23:55
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

Csinálj tesztet, 5 nappal előtte mutathatja 10 es erősségű, ha már érzel tüneteket is, de azért az elég korai, hogy már kb peteérés után 3 - 4 nappal lennének tüneteid.

Írj ha teszteltél!

2021. jan. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Dec16án volt meg 5 napig tartott és a ciklus 13-14.ik napján már éreztem tompa hasszurkát gondolom az volt a peteeres.


Most majd 20.-ára nem várom, mindig gorcsoltem mensi előtt de ennyire sose és sosem fájt még ennyire a mellem. Szóval ezért gondolom hogy esetleg most célba értünk :)

Rendben írok majd.

2021. jan. 15. 01:03
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha vannak tünetek amiket a terhesség okoz akkor már a teszt is kimutatja ha terhes vagy. Terhességi tünet akkor van, ha van Hcg hormon a szervezetben. Ha nem mutatja teszt akkor nem a terhesség okozza. Egy 10es tesztet megpróbálhatsz már. Nekem 2 nappal azelőtt pozitív lett h meg kellett volna jöjjön. Előtte nem teszteltem. Akkor is azért mert pár napja fura volt a gyomrom. De nekem később semmi tipikus tünetem sem volt.
2021. jan. 15. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
1.es vagyoknekem dec 15 volt meg, 31 volt ovum. Jan 9 től pozitívakat tesztelek.
2021. jan. 15. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát 36 napos ciklussal inkább van pe érésed a 20 21 ciklusnapon.
2021. jan. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
52%
Jézus, ments meg....
2021. jan. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!