Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a különbség a mensi előtti...

Mi a különbség a mensi előtti tünetek vagy a terhességi tünetek közötti mellfeszülés, hasgörcs, puffadás, hangulatváltozás között?

Figyelt kérdés

Van azért különbség vagy tényleg teljesen egyforma? Kinek mi a tapasztalata?

Köszönöm


2015. szept. 28. 13:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Van, akinél semmi, van, akinél az, hogy elmaradnak, és nálam pl. volt különbség: később kezdődött a megszokottnál a mellbimbóérzékenység, és a korábbi 1-2 napos, szinte folyamatosan érzett, de enyhébb görcsölés helyett kis, pár másodpercig tartó, de erősebb görcsölgetés volt 1 napig kb. olyan 10x, de akkor már vettem be a magnéziumot, mert vol halvány pozitív tesztem.


Ahogy itt olvasgattam másnál a tapasztalatokat, a legtöbb nőnél elmaradtak a szokásos tünetek, vagy teljesen máshogy éreztek mellérzékenységet, általában sokkal erősebben, illetve görcsölésről szoktak írni, de szintén már a kimaradt menzesz körül, vagy inkább arra rá pár nappal.

2015. szept. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem teljesen megegyeztek, én már tök mérges voltam azon a héten hogy na megint meg fog jönni, hisz éreztem! :) Leszakadt a derekam,görcsölgettem, biztos voltam benne hogy megjön, de furcsa volt a kesernyés szájíz illetve a fokozódott étvágy amit nem csak beképzeltem tehát azért reménykedtem és tényleg nem jött meg!

Puffadás nekem nem volt menstruációkor, ellenben most 10 hetesen akkora hasam van mint egy 16-18 hetesnek sokszor úgy puffadok..

2015. szept. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat! Sokat segítettetek.

Mivel nekem 13 napja késik, és úgy érzem bármikor megjöhet! Egyik nap erősebb másik nap semmi! Viszont fehér krémszerű folyásom van,a szám íze nekem is keserű, de én alig kívánok valamit!Nem teszteltem eddig, mert azt hittem "na majd most jön meg".

2015. szept. 28. 14:17
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor itt lenne az ideje tesztelni:)
2015. szept. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálam 10 napos késés és 2 negativ teszt után nem tudom érdemes -e még reménykedni...Ami a kérdést illeti,szerintem se nincs különbség.
2015. szept. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Én is így vagyok. 14 napos késés és negatív teszt! Nem tudom mire számíthatok :(

Megjönni nem akar, viszont görcsölgetek fáj a mellem, émelygek :(

2015. szept. 29. 07:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi volt a pms, terhes tünetek?
2023. okt. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!