Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikozik most valaki?

Picihasim kérdése:

Lombikozik most valaki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van kedvetek beszélgetni? Én most kezdtem az elsőt, jovo heten leszivas.



2021. jan. 16. 19:32
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/270 A kérdező kommentje:
De szuper. Akkor vagyunk egy páran. En minden nap tesztelek, a hcg az mar kiurult. Tegnap kaptam vissza 2 5napos bogyót. A 9dik napra bejelentkeztem hcg vérvételre egy magán intézetbe. Kíváncsi vagyok, meg a munka miatt is tudni kellene, mert ugye mar az eleje óta itthon vagyok.
2021. febr. 2. 15:27
 62/270 anonim ***** válasza:
Utolsó csatlakozó vagyok. Én a beültetés után pihentem itthon 5 napot, kisebb kimozdulás volt a 3.naptól, de már hétfőtől dolgozok, persze visszább vettem a tempóból. Én szombaton fogok tesztelni, ez ET+10.nap, de vérvételre majd csak ET+14.napon kell mennem. Szorítok nektek nagyon, próbáljátok meg ne stresszelni, bár az első lombik volt nekem is a legszörnyűbb lelkileg is. Bízzunk a legjobbakban.
2021. febr. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/270 anonim ***** válasza:
Ma voltam vérvételen...nem sikerült, hcg 0 :(
2021. febr. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/270 A kérdező kommentje:

Borzasztoan sajnalom!

Sok erőt. Majd legközelebb.

2021. febr. 2. 21:36
 65/270 anonim ***** válasza:
Annyira hihetetlen számomra...2 ötnapos, szép embriót kaptam vissza, mnyh 11 mm, az orvos szerint tökéletes...és nem történt semmi :( Annyi igaz, hogy én már az 5. naptól mentem dolgozni, ami elég megterhelő volt, így utólag lehet nem volt jó ötlet...
2021. febr. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/270 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom , majd legközelebb .sok erőt
2021. febr. 3. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/270 A kérdező kommentje:

Nekem is ugyan ezek a parameterek. Pont mint neked. Kíváncsi vagyok nalam mi lesz.

Ne okold magad. Bármiről lehetett, hogy nem tapadt meg.

Biztosan nagyon rossz érzés. Nekem is az lenne.

2021. febr. 3. 09:27
 68/270 anonim ***** válasza:
Köszönöm, hogy biztattok...ma úgy keltem, hogy muszáj erősnek lenni, mert lehet márciusban (még ma fogok beszélni az orvossal) visszakapom az egy fagyisomat...Addig még hátha ki tudom deríteni, hogy mi lehetett a gond.
2021. febr. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/270 A kérdező kommentje:

Ez nagyon jó hír. Es akkor menj el Tpre. Egy munkahely sem er annyit. Es akkor nem gorcsolsz rajta, hogy ezért vagy azert volt e.


Többiek?

2021. febr. 3. 09:56
 70/270 anonim ***** válasza:
Utolsó csatlakozó vagyok. Nagyon sajnálom :( drukkolok a fagyi babáért. Nekem is 5napos, 11mm, de csak egyet kaptam vissza, mert ehnye túlstimum volt.. Én is dolgozom 5. Naptól, és most aggódom :( te mit dolgozol egyébként?
2021. febr. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!