Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A 0.UH-ra ki mikor ment? Mit...

A 0.UH-ra ki mikor ment? Mit látott az orvos?

Figyelt kérdés
2021. jan. 18. 09:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne izgulj! Nálam is volt hematóma, nekem azt mondta a doki, hogy a legjobb eset az, amikor alatta van a hematóma. Azt is kihangsúlyozta, hogy a stresszel ártok a legtöbbet. Pihenj, kíméld magad, próbálj optimista lenni. Nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen! 🤞🏻💙
2021. jan. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! Meddőségibe jártunk, az orvosom az egyik legnagyobb szaktekintély az országban. 5 vetélés van mögöttünk. Azt mondta, ha nagyon stresszelek igyak egy pohár vörösbort, vételő vagy fenyegető vetélés miatt hozzá forduló nőknek is ezt szokta tanácsolni. Első körben segít ellazulni, másodsorban vérképző. Azt mondta, hogy ennél és a pihenésnél többet nem lehet tenni. Nálunk minden rendben, de én bizony megittam azt az 1-1 pohár bort, amikor nagy volt az izgalom. Drukkolok, hogy minden rendben legyen!

6.

2021. jan. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!