Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát szeretnék, ovuláció...

Babát szeretnék, ovuláció után vagyok 19 nappal, szerintetek érdemes lenne tesztelni? Menstruációs ciklusomat csak nagyjàból tudom.

Figyelt kérdés

2021. jan. 21. 13:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Persze, ha biztos az ovu ilyenkor símán kimutatja.
2021. jan. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem ovi után 9.napon lett majdnem láthatatlan +😁
2021. jan. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
19 nappal ovu után, bármikor bármelyik teszt kimutatja, akár most azonnal lepisilnéd, akkor is. Persze, csak, ha terhesség áll fenn.
2021. jan. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
az az igazság, hogy kicsit tartok a csalódástól, de köszi mindenkinek az infót :)
2021. jan. 21. 17:49
 5/10 anonim ***** válasza:
Csináltál tesztet?
2021. jan. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
negativ lett
2021. jan. 23. 06:48
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, magyarán ez az ovu teszt egy nagy kamu, en meg mar bizakodtam, hogy ha az ovu pozitiv es eltelik 21 nap akkor addigra beagyazodik es ki tudja mutatni... akkor meg nem ertem miert nem jon meg, bar nekem valtakozo hosszusaguak a ciklusaim multkor 26 nap elotte 32... elotte meg majdnem kethavonta volt ( jo de elotte fogamzasgatlot szedtem evekig) na igy most mar tanacstalan vagyok tenyleg
2021. jan. 23. 09:50
 8/10 anonim ***** válasza:

Meg tudod mutatni a tesztet? Lehet nem volt pozitív csak te vetted annak. Vagy csak nem repedt meg a tüsző. Nincs pco-d?

Nem 21 nap alatt ágyazódik be hanem egy hét alatt utána egy két nap és egy érzékeny teszt kimutatja. Nekem ovu után 9 nappal pozitív volt a teszt.

2021. jan. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
az az igazsag h digitalisan mutatta a mosolygos fejet es utana kiszedtem belole a tesztcsikot es igy is eros volt a masodik csik, szoval nem ertem
2021. jan. 23. 10:20
 10/10 anonim ***** válasza:
LH csúcs után soha nem biztos, hogy megreped a tüsző is. Ezt csak uh-n lehet igazolni. Sajnos mást tenni nem tudsz, az lh teszt attól még szuper találmány.
2021. jan. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!