Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Még lehet pozitív? Tapasztalat...

Még lehet pozitív? Tapasztalatokra lennék kiváncsi.

Figyelt kérdés
2 napja késik, a teszt negatív, a ciklusaim átlagosan 32 naposak de igazából 30-35 között simán mozoghatnak, menszesznaptárat használok,hogy tudjam követni kb mikor lehet ovu,mikor lesz mensi. Van már két gyerkőcöm az elsőnél 5 nap késés után lett pozitív tesztem, a 2.nál mensi előtt 3 nappal fogant kb(utólag tudom persze) így 12 nap késés után lett pozitív, de már a pozitív teszt előtt voltak terhes tüneteim. Most is vannak már 1 hete a ciklusom 34. Napján vagyok. Gondoltam várok két napok megint tesztelek aztán ha akkor is negatív akkor má szerintem tuti. Volt valakinek hasonló tapasztalata hogy 2nap késésnél még negativ volt utána pozitív lett? Csak érdeklődöm nem vagyok rákattanva a témára.
2021. jan. 29. 09:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Nézd, ha nem tudod az ovulációd időpontját, akkor nehéz megmondani, előfordulhat. A menzesz ritkán "késik", tehát ha megvolt az ovuláció és hozzászámolod a luteális szakaszt, ami pl. nálam 13 nap, tehát ovu időpontja+13 nap mindig megjön a menzesz. Ha nem jön, akkor valószínű terhes vagy, ez esetben már kimutatja a teszt. De ha nem tudod mikor volt, csak találgatni lehet.
2021. jan. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elvileg 13án a naptár szerint de ugye ez simán csúszhat igazából több napot is, azt tudom hogy Január 10én, 12én és 18án voltunk együtt.
2021. jan. 29. 09:50
 3/5 anonim ***** válasza:

Értsétek már meg, hogy nem az ovuláció jön a naptár szerint, hanem a naptárt kell az ovulációhoz igazítani.

Ha nem tudod, mi a pőotnos napja, még saccolni sem tudsz.

Aktushoz: utolsóhoz add hozzá a spermium átlag életben maradását (3-4nap), plusz egy átlag luteális hosszt (13-16 nap). Ha uána is negatív a teszted, nem vagy terhes.

2021. jan. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez már nem lesz pozitív, sajnálom.
2021. jan. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Pozitív lett?
2022. szept. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!