Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Együtt voltam a partneremmel(...

Együtt voltam a partneremmel( 02.03) , az előváladékàt lenyaltam, pàr “lökést” csinàlt gumi nélkül, utána már védekeztünk. Mennyi esélye van így a teherbeesésnek? Mikor jelentkeznek jellemzően a tünetek?

Figyelt kérdés

2021. febr. 5. 18:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
50-50. És miért nem védekeztetek már az első pár lökés előtt? 🤷‍♂️
2021. febr. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Hát elégge akarta minimálisan nélküle😅 előttem már csinálta így másokkal is és sose volt gond. Meg előfordult már hogy ennél kevesebb ideig bent volt és volt is terhesparám, de mindig megjött, igazábol eddig mindig csak beképzeltem.

Olyankor nagynehezen engedek de utána mindig megbánom valamennyire😅

Mikor lehetne leghamarabb tesztet csinálni?

2021. febr. 5. 18:48
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
De olyan buta vagy komolyan! Öltöny nélkül nem engedünk fazt a pinánkba ha nem akarunk gyereket! Alapszabály. Abortuszt akarsz?!
2021. febr. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%

Beledugtad a nyelved a péniszébe, és onnan is kinyaltad az előváladékot, vagy az beléd ment, amikor lökött párat?


Hányadik ciklusnapon vagy?

Egyszer peched lesz, és ovulációkor lesz egy elszabadult kisfickó...

2021. febr. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%

Hany eves vagy, 12? Ha nem akarsz gyereket, vedekezel. Ki a francot erdekel az, hogy mit akar a kanod? Talan o fogja megszulni es felnevelni, ha becsuszik? Elarulok valamit: nem, o szepen lelep, es egyedul hagy a szarban, igy szokott ez lenni.

Most mast nem tehetsz, csak remenykedsz, aztan legkozelebb osszeszeded magad, es vedekezel normalisan.

Az elovaladekot aztan nyalogathatnad 3 percenkent is, akkor sem lenne ertelme, mivel folyamatosan termelodik. 🤣

2021. febr. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Mikorra várod a menstruàciódat? Aznap lenne értelme tesztet csinálni.
2021. febr. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%

Esküszöm ezeket a kérdéseket ugyanaz írja. A beleélvezősnél értek egyet az egyik ottani válaszolóval, hogy direkt ez a részletezős leírás.

Egy hímnemű troll veri erre.

2021. febr. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Ha helyesen mondja a naptáram, akkor a ciklus 9. Napjan voltam az együttlétkor. Az ovuláciom az ha mindenigaz 12. -e környékén várható.

A menstruácio az a hónap végére várható olyan 26-27 környéke.

A kijött előváladék ami “látható volt “ az nem ment belém a lökéseknél .

2021. febr. 5. 20:30
 9/15 anonim ***** válasza:
91%
Oke, es? Az elovaladektol nem szabadulsz meg egy torlessel vagy nyalassal, ertsd mar meg. Abban meg bizony lehetnek kis katonak, szoval veszelyes jatek ez.
2021. febr. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
81%
Még még még még még, ennyi nem elég (Republic) 😂😂😂😂😂
2021. febr. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!