Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mért hazudnak még ezen a...

Mért hazudnak még ezen a névtelen oldalon is? Mért nem lehet felvállalni, hogy igen, én ítam ki azokat a kérdéseket is?

Figyelt kérdés

Azért ebbe a kategóriába tettem, mert ide tartoziknak azok a kérdések is, amikre gondolok.

Egyébként engem nem érdekel, hogy ki hányszor kérdezi meg ugyanazt, az az ő baja, hogy nem ismeri a kiemelés funkciót, vagy mert értethetlen, vagy be van sózva. De ha már rákérdeznek, akkor ne az legyen a hülye meg a szemét, mikor teljesen egyértelmű, hogy tőle származik. Én utálom, ha teljesen hülyének akarnak nézni, és szerintem sokan így vannak vele, na meg az is sokat elárul egy ember jelleméről, ha még egy ilyen teljesen névtelen oldalon is átvágja azokat, akik válaszolnak neki, és "jótanáccsal" látják el.


2010. aug. 16. 16:47
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

18:35 vagyok


Linkeld már be légyszi, hogy lássam én is, hogy mi verte ki nálatok (nálad és a 83%-osnál) a biztosítékot, mert lehet, hogy csak azért érzem ezt a dolgot nem kicsit túlreagálva, mert még nem olvastam!

2010. aug. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Várjuk a linket! Köszi!
2010. aug. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Igen tuti ugyan az a kérdező mivel két ugyan olyan biológiához nem értő nő remélem nincs aki augusztus 20-ra várja a mensijét és még ovuláció előtt terhességi tüneteket gyanít és azt állítja hogy baba van..aztán rájön h tényleg nem akkor volt peteérése, és már most 2-szer tesztelt a nagy semmire....mikor még egy hét van a menstruációjáig..nem értem az ember minek rak fel egy tucat kérdést...az általános iskolai alap biológiai tananyaggal,fogalmakkal képben lehetne


T

2010. aug. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Igen, látom a 83%-os tényleg tudja miről beszélek. Nem szeretném belinkelni a kérdéseket, mert úgy érzem elterelődne a téma, és azt szeretném itt megvitatni.
2010. aug. 16. 19:07
 15/22 anonim ***** válasza:
Nahát, akkor jól elbeszélgettünk a semmiről :(
2010. aug. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Egyébként tényleg úgy volt, hogy már akkor 3 kérdést feltett, mikor még csak peteéréshez közeledett, és már akkor terhesnek érezte magát, meg tüneteket produkált. Miután mindenki megírta neki hogy még csak most (vagyis akkor) van esély a megfoganásra, felfogta végre, de pár nap elteltével már megint (vagy még mindig)tünetei voltak, a hányingertől kezdve a puffadáson át a gyakori vizelési ingerig, és mindezt majdnem 2 héttel a menstruáció időpontja előtt. És tesztet is csinál (pedig el lett mondva neki, hogy esélytelen, hogy pozitív legyen)és ugyanazt a tesztet is használja, és ugyanúgy nem jelenik meg a kontrollcsík, stb. Ja és mind augusztus 20-ra nem várja....

Remélem, hogy tényleg nincs több olyan nő, aki ennyire analfabéta a biológiához, a szervezet működéséhez.

2010. aug. 16. 19:16
 17/22 A kérdező kommentje:
kicsit elírtam a 19:07-es kommentet. Szóval nem azt szeretném itt megvitatni.
2010. aug. 16. 19:20
 18/22 anonim ***** válasza:

Igen, ezt en is eszleltem. Engem is hogy is fejezzem ki nem is duhit, de furcsalom, hogy valaki miert ilyen ertetlen vagy ha nem kapott kielegito valaszt miert nem emeli ki? Nekem is volt, hogy nem kaptam, kiemeltem, akkor is szinte nem is valaszoltak, de akkor hagyom, mert ket nap mulva sem fog senki okosabb lenni. Viszont engem azert nem zavar annyira. Mindenki azt csinal amit akar. Nekem azert van megjelenitve a nevem. :-)

Remelem nem Ram gondoltal. :-)

Egyebkent egy reszrol megertem az ilyeneket is, mert en is probalkozok es nagyon-nagyon turelmetlen vagyok es sokszor nekem is megfordult a fejembe, hogy felrakom ugyanazt v. hasonlo kerdest, de mondom aaaa, majd hamarosan ugyis megtudom. Szoval egyutterzek a probalkozokkal. Nagyon nehez ez. Csak varni es varni....

2010. aug. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Elhiszem, hogy nehéz várni, de valóban ki is lehet emelni a kérdést. Meg amiatt is kicsit "kiverte a biztosítékot", hogy alapból bugyutaságot feltéleztek a kérdések, de válaszoltam rá normálisan, meg még jó páran, aztán 2 nap múlva megint "találkozom" vele, és még le is tagadja. Nem szeretem ha hülyének néznek (szerintem senki), bár lehet, hogy ő is érezte hogy gáz, azért nem vallotta be..

Pár héttel korábban is volt itt egy nő, aki 2 nap alatt 3 kérdésen keresztül hajszolta ugyanazt a témát, na az is többeknek feltűnt.

Tényleg annyiszor tesz fel kérdést ahányszor akar, nem érdekel, csak kicsit sok volt most ez, hogy még a kérdés is hülye, és tagadja.

2010. aug. 16. 21:54
 20/22 anonim ***** válasza:
Én ezt most nem olvastam végig, de lehet, hogy mást az dühít, hogy ezen képesek vagytok oldalakon keresztül beszélni. :) Engem nem mondjuk, csak ez jutott eszembe.
2010. aug. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!