Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akiknek nem sikerül a baba,...

Akiknek nem sikerül a baba, mit éreznek ha olvassák itt a teherbeesős kérdéseket?

Figyelt kérdés
Olvasgatom itt a kérdéseket, csupán csak elgondolkodtam azon, hogy nektek, akiknek nem jön össze a pici, milyen érzéssel olvassátok azokat a kérdéseket, amelyekben arról van szó, hogy \\\'jaj teherbe estem\\\'. Nem érzitek úgy hogy megszakad a szívetek? Nekem van egy 3 hónapos babám, lehet ezért is töpprengtem el ezen, hogy bírjátok??
2009. júl. 9. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy kicsit mindig rossz nekem, de örülök más örömének:))
2009. júl. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
engem csak azok a kérdések akasztanak ki, hogy nem védekeztünk, fiatal vagyok, nem terveztük stb
2009. júl. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is kiakadok néha. Olyankor inkább 1 darabig nem is jövök fel ide. Viszont utólag mindig visszanézem a kérdéseket:)))
2009. júl. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mar fél éve olvasom ezt az oldalt,és ha valaki azt irja hogy sikerult annak nagyon örülök es csak bizok abban hogy eljön a nap amikor büszkén leirhatom én is hogy TEHERBE ESTEM,Nálam van a kicsi.Pocaklakom van stb.Vasárnapra nem várom es remélem nem is jön meg,és azt is remélem hogy jövö héten mar leirhatom mindenkinek hogy meg van az öröm.
2009. júl. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem spec. megszakad a szívem és nehezen bírom a "jaj teherbe estem" szitut!Először itt kezdtem olvasgatni mikor babát terveztünk.Aztán átevickéltem a terhesség témakörbe!Örültem meg minden,hogy ANYA leszek!

De az élet elbánt velem és most újra itt vagyok!Örülök ha másnak vannak sikerélményei és ez is adott erőt,hogy újra talpra álljak mert tudom nem vagyok egyedül!

Minden jót!

2009. júl. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!