Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudom, hogy sokan unják már a...

Tudom, hogy sokan unják már a "terhes vagyok? " típusú kérdéseket, de én most tényleg tanácstalan vagyok. Nem sűrűn jön meg 28 napra, bár volt már olyan, és most is a 28. napon történt ez.

Figyelt kérdés
nem várt napján egy nagyon halvány rózsaszín pötty volt a wcpapíron délelőtt, azt hittem meg fog jönni. délután mégegyszer, de csak egy tényleg alig látható halvány foltról beszélek. Aztán másnap délelőtt megjön érzés, du. hasfeszülés, majd hasszurka folyamatosan. Vér azóta sem, csak a szurka. Volt már valakinek ilyen? Nem merek bízni, mert nekem gyakran késik, de akkor tünet nélkül szokott, most meg nagyon érzem a hasam. Ezért nem tudom mit gondoljak...
2009. nov. 10. 09:41
 1/5 anonim ***** válasza:
várj még pár napot és csinálj egy tesztet. Neten keresztül,tényleg nem lehet megmondani:)
2009. nov. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt írtad,hogy volt már mikor nem 28 napra jött meg a mensid.Lehet ez is egy ilyen ciklus,hogy kicsit késöbb fog megjönni.Várj még egy hetet és ha nem jön meg akkor sem,csinálj tesztet!
2009. nov. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tegnap este én is ugyanezt tapasztaltam,de a bugyimon volt fehér folyás is--megszáradt hamar.

Ma csak fehér foyás,de közepes mennyiségű.

A hasamat én is érzem,szinte ugyanazok a tünetek mint neked.Nekem 26 29 naposak a ciklusaim,és ha a 29 naot számolom akkor hétvégére nem várom.

A hőm 4 napja 37.

2009. nov. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én csak annyit mondok bíztatásképpen, hogy nekem is volt egy kis rózsaszín, biztos is voltam benne, hogy akkor biztos meg fog jönni, de nem jött...

11 hetes km

2009. nov. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kedves 12:22-es, akkor drukk Neked is! remélem mindkettőnknél jót jelentenek ezek a tünetek! Köszönöm az utolsónak a bíztató szavakat, legyen igazad! :)
2009. nov. 10. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!