Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egyedülálló anyukaként milyen...

Egyedülálló anyukaként milyen az élet?

Figyelt kérdés

Úgy néz ki ki kell lépnem egy hosszú kapcsolatból, a párom megváltozott. A részletekre nem térnék ki

A lényeg,hogy várandós vagyok és nagyon boldog,ennek a tényétől,de rengeteg félelem van bennem

Egyedül mennyire nehéz végig egy terhességet?Még nagyon korai szakaszban vagyok

Nem így terveztem/terveztük

25N


2021. febr. 9. 20:02
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs segítség, barátok, család, akkor nehéz lesz, pláne utána. Anyagiakról nem is beszélve. Bocsánat én nem vagyok egyedül álló, de barátnőm az volt, illetve én nem is tudom, hogy éltem volna túl a férjem nélkül a dolgokat. Maga a terhesség, azért nem okoz nagy gondot. De utána egy babával. Nem túl könnyű. Sőt.


Minden esetre, sok sikert és sok örömöt a helyzet ellenére is :) Megtudod csinálni, ha van némi támogatás, segítség akkor csak gőzerővel előre és soha fel nem adni!

2021. febr. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
98%
A terhességet nem nehéz. De egy tapaaztalatlan anyukaként egyedül segítség nélkül borzalmas lesz. A pici kárpótol majd, de kisegítve nem leszel. A neheze hátra van.
2021. febr. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Még most dönthetek, ti megtartanátok a babát?

Tudom, hogy ez saját döntés , de kíváncsi vagyok a véleményekre

A lelki teher nagyon nehéz lenne, mert vágyom rá és nagyon szeretném, de szeretném a legjobbat neki és hát tényleg nem így terveztem, hanem együtt, a párommal,akire úgy néz ki nem számíthatok

2021. febr. 9. 20:20
 4/25 anonim ***** válasza:
86%

Én nem tartanám meg. Mondom ezt úgy, hogy már anya vagyok. Bizonytalanba nem hajtanám önként a fejemet, ha nem muszáj.

#3 voltam.

2021. febr. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
74%
És ez most derült ki, hogy megváltozott, miután teherbe estél?
2021. febr. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
59%
6 nem ez volt a kérdés. Már megint csak a fogást kell keresni a kérdezőn...
2021. febr. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
64%

Én nem tudnám elvetetni, de azért inkább jó lett volna ha nem egy ilyen rossz kapcsolatból leszel terhes. Én is nagyon szerettem volna (fiatalabban) gyereket, de elsősorban családot.

Biztos nem tudjátok megmenteni a kapcsolatot? Azért szerintem megéri az erőfeszítést.

2021. febr. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
76%

Én megtartottam. Problémás lett a gyerek. Kiestem a munkaerőpiacról végleg. Ilyen gyerekkel, munkanélküliként pedig eléggé el nem ítélhető módon a kutyának sem kellek, főleg, hogy ebben a korosztályban még bőven találnak helyettem gyerektelen, dolgozó, csinos nőt.

Vannak nagyon jól alakuló történetek, én is abban bíztam, hogy a miénk is az lesz. Nem lett. Olyannyira, hogy konkrétan ha édesanyám vagy az élettársa meghal, nekünk is kb. azonnal végünk.

2021. febr. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
91%

Én csak azt tudom, egy kedves ismerősöm az elvetetést választotta egy darabig pszichológushoz is járt, nehéz döntés volt, de azóta megtalálta a boldogság és tudja jól döntött. Van az a helyzet amikor jobb. De ezt mindenki maga tudja sajnos ez egy vitaindíto téma. Neked kell tudni. Kapocs marad az exeddel. Bírod e egyedül felnevelni. Nehéz kérdés.


Én anya vagyok és nem rajongok az abortuszért, de van az a pont...pláne, hogy most még dönthetsz. Gondold át te hogy szeretnéd. Az apuka mennyire lenne jelen, zavarna e. Az se mindegy milyen kapcsolatból lett a terhesség.

Ha esetleg anyukáddal jó a viszonyod tőle is kérhetsz tanácsot. Márha megakarod osztani vele a helyzetet.

2021. febr. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
63%
Én nem vetetném el.
2021. febr. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!