Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovu utáni 6-8. napi magasabb...

Ovu utáni 6-8. napi magasabb hő jelezhet beágyazódást?

Figyelt kérdés
tegnap fura érzés volt az alhasamban, kicsit görcsölgettem is, ma 0.5 fokkal magasabb hővel ébredtem, 0.1el több ez mint az ovukor mért hő. a kettő között alacsonyabbakat mértem
2021. febr. 14. 06:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Azért én pl tudnám cáfolni, hogy terhesen nem magasabb a hő. Nekem csak akkor érte el a 37-et és 37,2-t, normál cijlusban csak 36,6 - 37,7 volt ovu utan.
2021. febr. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekem olyan volt mint nem terhesen. Annyi különbséggel, hogy a 10. Napon nem indult lefele 1 tizedet, hanem stagnált. Ahány ember annyi verzió. Nem lehet rá adni. Tippelgetés :) de semmi biztosat nem lehet tippelni. Ez olyan mint a tünetek.
2021. febr. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Jajj elírtam a végén 36,6-36,7 akart lenni.
2021. febr. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!