Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Negativ ez a facelle? Mind...

Negativ ez a facelle? Mind ilyen ezek csak szellemcsíkok?

Figyelt kérdés

[link]

[link]



2021. febr. 18. 19:10
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
59%
Az csak a reagens helye. Amit ennyire keresni kell az mindentől függetlenül negatív.
2021. febr. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Olyan rossz ,hogy szivatják a nőket székkel a tesztekkel 😕
2021. febr. 18. 19:13
 3/30 anonim ***** válasza:
61%
Nem tudom. Szerintem csak te vagy nagyon rápörögve, engem ez nem hatott meg. Hidd el, ha pozitív, nem kell keresni. Azonnal látszik. Ettől akár még terhes is lehetsz, (nem ismerem a reszleteket), de ez a feszt negatív sajnos.
2021. febr. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
61%

Hányadik napon vagy? Mikor kell megjönnie?

Látom a 2. csíkot. Nekem volt ilyen, kicsit erősödött, sajnos kémiai lett. Nem várt előtt nem érdemes tesztelni. Várd ki és akkor tesztelj.

Drukkolok:)

2021. febr. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

Még van 8-9 nap nem vártig. Tény ,hogy rá vagyok pörögve de ez van .

A kémiai miatt meddig volt ilyen ? Menses előtt közvetlen vagy akkorra már üres volt? Köszönöm a választ! 🙏🏻

2021. febr. 18. 19:27
 6/30 anonim ***** válasza:
93%
8-9 nap?! Mi a búbánatos fszt vársz az ovi után ~5 nappal, de komolyan????
2021. febr. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
32%

Nekem a kémiai terhességnél, menses előtt 1 héttel mutatott először negatív eredményt. A sima tesztcsíkos és a digitális CB is.

Tehát a negatív teszt után bő egy héttel jött meg, erős vérzéssel és nagyon fájdalmas volt.

2021. febr. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
33%
Várj egy kicsit, ebből még lehet valami.
2021. febr. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
52%

Menzesz előtt kb. 4 nappal már halvány volt, aztán erősödött, de időre megjött... persze a te eseted ettől független, bármi lehet.

A 7-8 nap elég sok, még egyáltalán nem egyértelmű. Tudom piszok nehéz, de várj még. Akkor én megtanultam, nem vártig nem teszteltünk.

Drukkolok neked:)

2021. febr. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
71%

Rápörgés ide vagy oda, nem várt előtt tesztelni tökéletesen felesleges. Vagy kimutatja a terhességet, vagy nem. Vagy kémiait mutat, vagy nem. Vagy terhes vagy, vagy nem.

Semmivel sem vagy előrébb, mintha egyáltalán nem is tesztelnél.

2021. febr. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!