Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Negativ ez a facelle? Mind...

Negativ ez a facelle? Mind ilyen ezek csak szellemcsíkok?

Figyelt kérdés

[link]

[link]



2021. febr. 18. 19:10
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat ! :)
2021. febr. 18. 19:59
 12/30 anonim ***** válasza:
48%
Hát pedig ezeken van valami, ráadásul rózsaszínnek látom. Nem lehetett korábban az ovu? Vagy esetlwg nem most van? Arra is reagal ez a teszt.
2021. febr. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
29%

Ez lehet plusz, ha erősödik, nekem ilyen volt 9 dpo n és szépen erősödött.

Volt olyan amikor 8 és 9 dpon erősebb, volt de 10.dpon már semmi, meg indulhatott de m~gsem ment ott tovább.

2021. febr. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Lehetett akar korábban is ,nem néztem ebben a hónapban előző menses rövidebb is volt 🙆🏻‍♀️ Akkor nézem erősödik-e aztán abból sok minden kiderül tegnapról mára erősödtek ici picit csak a képet butítja az oldal :( de bízom azért :) és nagyon koszom 🙏🏻🙏🏻
2021. febr. 18. 20:09
 15/30 anonim ***** válasza:
45%

1. Olvasgass biológia könyvet.


2. Utána matematikát, 2 azaz 2 ugyanolyan erős piros csík lesz ott ha majd terhes leszel, és úgy tesztelsz, hogy már rendesen kimutassa.


3. Nem kell ennyire rápörögni, mert rontja a teherbeesési esélyeket. Szóval magaddal tolsz ki.


4. Nem szívat semmilyen gyártó nőket, te nem tudod használni a tesztet, akkor kell mikor már van esélye hogy kimutassa.


5. Lehet én nem érzem át ezt, mert 1 alkalom után terhes lettem, úgy hogy eszemben se volt tesztelgetni és 8 hetes terhes voltam mir eszembe jutott hogy lehet hogy terhes lehetek? De hacsak nem vagy bizonyítottan beteg vagy akármi akkor felesleges bármit is számolgatni még mert a stressz kihat, ergo emiatt nem fog jönni a gyerek..

2021. febr. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
86%

Ez már az erősödött? 🤣 ne haragudj, de 8 -9 nappal előbb nincs az a teszt, ami kimutatna egy olyan terhességet, ami még létre se jött...

Ennyi erővel aktus után is csinálhatsz egyet 5 perccel, ugyanennyit tudnál meg belőle.

2021. febr. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Jól sejted nem érzed át. Örülj és adj egy puszit inkább ne pazarold idiótákra az időt...
2021. febr. 18. 20:56
 18/30 A kérdező kommentje:
De ovu lehetett előbb nem ? Na mindegy :) nem bírok én sem sakkozni lovakkal . A normális kommenteket koszonom ! :)
2021. febr. 18. 20:57
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
Aki azt írja ebből még lehet valami, az mit néz? Most tényleg minden rossz szándék nélkül, de ez egy FULL NEGATÍV teszt. Ettől simán lehet, hogy terhes a kérdező, hiszen 8-9 nap múlva (nem) kéne csak megjönnie neki...de ne hitegessétek már, hogy van rajta valami, mert (még) rohadtul nincs...
2021. febr. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
31%

13 as vagyok ez az én

,,negatívom" ami egyre erősödött,és a nem várt napján ugyan olyan lett, mint a kontroll.

Ha a tied + holnap már jobban látszik.

2021. febr. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!