Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Negativ ez a facelle? Mind...

Negativ ez a facelle? Mind ilyen ezek csak szellemcsíkok?

Figyelt kérdés

[link]

[link]



2021. febr. 18. 19:10
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
26%

Lemaradt

[link]

2021. febr. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
83%
21 szuper. De ezeknek a sztoriknak a 90%-a nem így ér véget. Szerintem nagyon káros ezt a reményt kelteni. A kérdezőnek el kell fogadnia, hogy ez a teszt most negatív. Igen lehet, hogy egy hét múlva pozitív lesz. De. Ez. Most. Negatív.
2021. febr. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
45%

Ez full full full full full full full negatív!!!! Ne is reménykedj! Gondolj erre vissza, mikor megjön a mensid pár nap múlva és negatív lesz ismét a teszted! Megmondtam!


A többiek meg akik látnak ott valamit, azok sűrgősen menjenek el szemészetre!!!!


Felesleges hamis illúziót kelteni a kérdezőben, minek buztatjátok, mikor látni lehet az egyértelmű tesztet? Korai? Igen! De ebből látszik hogy nem is lesz változás. Szar ügy, majd egyszer neki is lesz pozitív és azt nem kell itt megkérdezni, hogy látjátok ti is amit én?...

Írom ezt úgy, hogy 4 év próbálkozás és rengeteg teszt után sikerült a lehetetlen . És hidd el, hogy valóban sokat láttam már mindenféle tesztből.ugyhogy ne reménykedj feleslegesen, mert keserű csalódás lesz pár nap múlva.

2021. febr. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

21es ezt a keped mar lattam vagy 10 posztba..

9. Dpo n tesztelni komolyan..

En is nagyon vagyok mar honapok ota babara nem jon, de nem tesztelek aktus utan 1 hettel... csak belebolondulnek...

2021. febr. 19. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
0%

21 vagyok nekem sajnos jól jött mivel sajnos nem fejlődött,így hogy ilyen hamar teszteltem nem reménykedtem feleslegesen.

Mondta doki később fogant, hát amikorra behúzta a gép sajna, akkor nekem 3 napja plusz teszteim voltak.

2021. febr. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy mikor fogan és semmi jelentősége nincs annak, hogy mikor tudja meg az ember. Igen én is tesztelgettem hamarabb, de csak 4 nappal. Mert akkor már lehet eredmény a mai tesztek miatt. De amúgy totál feles nézegetni mensi előtt a talán pozi teszteket, mert csak pofára esés mikor még is megjön.


Kedves kérdező, az egy dolog, hogy korán tesztelsz, de a hülyeségnek is van határa. Ha a csillagok is jól álltak és minden elsőre a lerövidebb idő alatt lezajlott, leghamarabb kimutatható hcg a vizeletből 6 nappal nem várt előtt lesz és az is iszonyat ritka jelenség. Tehát előtte fizikai és biológiai lehetetlenség. A biológia nem fog gyorsítani csak a mi kedvünkért. Azért, ha van egy átlag ciklushosszod, nagyjából betudod lőni mikor lehetett ovud. 8-9 nappal hamarabb tesztelni egyszerűen ostobaság, tehát nem kell elkezdeni örülni sem szomorkodni, mert a teszted még semmit nem jelent.

Tudom milyen várni, nekünk kellett 7 év, szóval légy türelmesebb, mert kb annyi értelme volt ennek a tesztnek, mintha még szex közben lőtted volna el. Egy felnőtt nő legyen már ésszerűbb. Ne haragudj, ha megbántalak ezzel, de na.. mindennek van határa.


Ezek ellenére sok sikert kívánok, még simán lehetsz ebben a ciklusban terhes. De várjál még 3-4 napot és akkor tesztelj.

2021. febr. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Nekem nem várt előtt délután illetve aznap volt ilyen a 25ös teszt. Aztán rá 2napra mikor még mindig nem jött meg, akkor a 10es erős pozi lett.

Mindenképpen várj vele még, csinálj egy tesztet a kövi mensi előtt 1 nappal vagy aznap, ha nem bírod kivárni, 10es teszttel pl predictor.

Még semmi sem biztis, az sem hogy terhes vagy és az sem hogy nem. Az pedig nem olyan biztos hogy a 14.napon volt ovud, tehát már lehet hogy a beágyazódás végénél tartasz. Nekem a ciklusom 7.-8.napján volt ovu, ezért volt nehéz a teherbeesés, mert 1hétig véreztem, akkor meg ki van úgy együtt.. :D és mikor csak 6napos volt a menzeszem, akkor sikerült a baba, de ez már más téma.

Remélem összejön/összejött nektek! Sok szerencsét! :)

2021. febr. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Szia végül mi lett kérdező?
2021. márc. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
Semmi :( szokásos ..
2021. márc. 22. 18:42
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
😔 Sajnálom
2021. márc. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!