Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi esély a teherbeesésre?

Mennyi esély a teherbeesésre?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Egy elég fura kérdéssel fordultam hozzátok. Barátnőm nem mertem kiírni igy megteszem én. (Tudom undorító de csak válaszra vagyok kíváncsi)

Barátnőm együtt volt a párjával és babát akarnak de a párja meg szokás szerűen kivette a péniszét a hüvelyébol. A spermát letörölte nedves popsitörlövel és a csak a nedves popsitörlöt felnyomta maganak,hogy a sperma bekerüljön a hüvelyéve és ezt pár másodperc utan ki is vette. A kerdes az,hogy mennyire valószínű a teherbeesés? 5nap múlva ovulal. Válaszokat előre is köszönöm.


2021. febr. 21. 16:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Annyit még hogy régebben én párom sem akart babát és én nem erőltettem rá semmit sem.Most már ő is akarja és próbálkozunk is EGYÜTT és nem én döntöttem el egyedül.A baba kettőnké lesz tehát minden joga meg van eldönteni hogy akarja e vagy sem!Én csinálnék ilyen törvényt az ilyen erőszakos nők ellen és meg is büntetném őket.Menjen sperma bankba ha annyira babát akar de ne kényszerítsen rá senkit sem
2021. febr. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Teljes mértékben igazad van. En es a párom is ugyan igy voltunk vele. 26eves vagyok 17eves korom ota együtt vagyunk mi 5evig próbálkoztunk a babával sikertelenül és eszméletlen boldogok voltunk amikor teherbe estem. Szoval en se ertem a logikát,hogs megis mire jo ez az egész 🤷‍♀️
2021. febr. 22. 09:42
 13/16 anonim ***** válasza:
69%
Majd ha esetleg teherbeesik bár ha kendőket dugdos fel attól tuti nem,de ha mégis vhogy kisakkozza akkor ha lelép mellőle a pasi jönni fog a sírás és a többi dráma🤦‍♂️🤦‍♂️Aztán milyen szemét a pasi bla bla bla szokásos hisztéria...Ott marad egyedül a babával és nézhet nagyokat és ráébred hogy mekkora hülyeséget csinált.Pasi fizeti a gyerektartást de egy életre meg utáltatja magát vele.Szép kilátások mondhatom
2021. febr. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Ugyan ezt magyaráztam neki fialat lany csinalja a hülyeséget. Mondtam jobb várni mint egyedul maradni 🤷‍♀️
2021. febr. 22. 14:34
 15/16 anonim ***** válasza:
Ha már van gyereked meg jártál iskolába, hogyan kérdezhetsz ekkora hülyeséget?
2021. febr. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Csak miatta tettem fel a kérdést,mert Ő volt kiváncsi mások válaszra! Ne engem kritizálj ez csak egy kérdés nem kell vérprofin venni.🙂
2021. febr. 22. 22:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!