Férjemnek 25m/ml a sperma száma viszont a progresszív mozgás csak 28%. Én hashimotos vagyok és már egyszer sikerült teherbe esni, de 8 hetesen missed ab lett a vége. Most fel éve próbálkozunk. Van esély a spontán babára?

Figyelt kérdés
Vagy csak az időnket vesztegetjuk? Andrologus azt mondja hogy annyira nem rossz ez az eredmény. 3 hónapja szedi a profertil vitamint. Előtte még rosszabb volt a sperma szám (12m/ml) szóval már javult valamennyit de a progresszív mozgó 28 % az nem túl jó nem? Valaki járt hasonló cipőben? Sikerült spontán a baba?

2021. jan. 31. 13:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Morfológia mennyi? Szerintem nem olyan borzasztó eredmény, bár kevesebb, mint a norma. A miénk sokkal rosszabb :(
2021. jan. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Férjemnek millió alatti a sperma száma, ahol vizsgálták azt mondták inszemet sem ajánlják. Mikor vizsgáltak nem is jutott fel nekem,erre kipróbáltam 1 síkosítót 2 hónap múlva összejött, sajnos nem maradt meg, utána született a fiam ugyan azzal a síkosítóval. Most másfajtát használtam és 6 hetes vagyok. Elég ha egy bejut😁
2021. jan. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Igen én is most ebben a hónapban a kinderwunsch síkosítót próbáltam. Morfológiai 52%os
2021. jan. 31. 15:03
 4/15 A kérdező kommentje:
2es megkérdezhetem hogy melyik síkosítót használtad, és hogy ezt teljesen fel kell nyomni a mehszajhoz?
2021. jan. 31. 15:18
 5/15 anonim ***** válasza:
52? Az rengeteg. Nem néztél el valamit? Ha tényleg 52, akkor picit sem aggódnék a helyedben, sőt. A morfológia normàja 4%.
2021. jan. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

2 es vagyok

[link]


Ezt használtam a fiamnál meg előtte.

[link]

És ezt most.

2021. jan. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Jaj bocsi. Akkor tényleg elneztem. A morfológia az 4% a motilitás volt az 52. A 4%az kevés?
2021. jan. 31. 16:41
 8/15 anonim ***** válasza:
66%
Na így már más :) A 4% teljesen oké, az a határerték, mint írtam. A morfológia általában ilyen kis %. Keveseknek van ennel több.
2021. jan. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Akkor jó. Köszönöm mindenkinek. Most adtatok egy kis reményt, hogy nem esélytelen a dolog. Egyelőre nem szeretnénk se inszembe se lombikba belevágni.
2021. jan. 31. 17:15
 10/15 anonim ***** válasza:

Kérdező! Én is csak biztatni tudlak. Nálunk a morfológiával volt gond (1%) emiatt az összes jól mozgó, jó minőségű sperma szám kb. 600 ezer. (20 M kell a spontán teherbeeséshez.) Vitaminokkal, gyógynövényekkel egy év alatt lett 4M. Aztán kivizsgáltatta magát a férjem, és kiderült, hogy herevisszér miatt ilyen rossz az eredménye. Úgy volt, hogy megműtik, de végül 4 év után sikerült. 🙈😊Addigra már rég nem szedett semmit, mert abban bíztunk, hogy majd a műtét után - amire így nem került sor- úgyis jobb eredményei lesznek.

Hashimoto-t nem ismerem, nálam viszont miómák nehezítették a helyzetet. De lényeg, hogy nem szabad feladni, lehet, hogy nektek sem kell orvosi segítség. Ha meg mégis, még mindig ott van az inszem, lombik lehetősége. De ezeket mi sem akartuk még ellőni, és nagyon örülök, hogy nem kellett.


24+1 hkm

2021. jan. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!