Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem érzek mell feszülést,...

Nem érzek mell feszülést, aggódnom kellene?

Figyelt kérdés

Tegnap kellett volna megjönnie, de semmi. Nem nagyon szoktak pms tüneteim lenni. A vélt ovuláció napján és előtte egy nappal voltunk együtt. Amikor kezdődhetett a beágyazódás iszonyú erős görcseim voltak.

Most semmi. Menstruáció nincs, a melleim egyáltalán nem fájnak, pedig ha jól tudom kellene és semmi tünetem nincs. Tesztet nem akarok még végezni, meg fogadtam hogy ha majd egy hetet késik akkor.

Köszönöm a válaszokat!


2021. febr. 22. 10:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

"Pedig ha jól tudom, kellene"

Nem, nem kellene. Van, akinek feszül, de ha nem feszül, attól még lehetsz terhes.

Pontos választ nem fogunk tudni adni, mert mindenki más, és teszt nélkül senki nem tudhatja, hogy terhes vagy-e. Ha ennyire ideges vagy miatta, inkább tesztelj a tervezett 1 hét előtt is. A menstruáció esedékes napján már kimutatja a teszt, ha terhes vagy.


Mellfeszülés nálam egyik terhességnél se volt. Az elsőnél rettentő fáradt voltam, egész nap tudtam volna aludni. Emellett szúrkált a hasam alja. A másodiknál szinte semmi nem volt, később kezdett csak el a hasam is feszülni.

2021. febr. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hetek múlva akarsz tesztelni, de még csak egy napja késik és már kattogsz?
2021. febr. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!