Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez a hőgörbe rendben van?

Ez a hőgörbe rendben van?

Figyelt kérdés

Ebben a hónapban kezdtem hőmérőzni.

Aki ért hozzá, ránézne, hogy ez így rendben van? Megvolt az ovu?

Vasárnap volt pozitív az ovu tesztem.

[link]



2021. febr. 23. 08:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ovu biztosan megvolt a görbe alapján, hogy miért esett le? Vagy rosszul mérted, vagy megfog jönni, vagy szépen visszamászik és esetleg sikerült teherbe esni. A Legenda úgy tartja, hogy nagy esés jelenthet beágyazódást. De csak, ha másnap visszaugrik magasra. Drukkolok, hogy esetleg baba legyen :)
2021. márc. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Biztos jól mértem, mert 3x is megmértem.Nem akartam elhinni, hogy ilyen alacsony. Sose volt ilyen kevés. Remélem holnap visszaugrik akkor.
2021. márc. 1. 10:48
 13/14 anonim ***** válasza:

implantation dip pregnancy chart

Erre keress rá.


A legtöbbször az ilyen leesés után, ha visszaugrik magasra, már lehet akár tesztelni is. Több görbénél két nappal később már pozit teszteltek.

Bocsánat nem szeretném, ha beleélnéd magad, csupán van rá esély, mert normál esetben nem történik ekkora leesés soha. Igazából azt lehet mondani, hogy akinek így beesik, annak szinte biztos elindult valami. Viszont nem minden terhességnél van ez jelen, pl nekem sem volt. Nagyon drukkolok, magyarok között még nem láttam ilyet :)

2021. márc. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen :)

Azért nem élem bele magam, meglátjuk :)

2021. márc. 1. 16:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!