Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akarok valaha gyereket?

Akarok valaha gyereket?

Figyelt kérdés

Férjem akar gyereket(28) én 26 vagyok ès egyàltalàn nincs kedvem ahhoz,hogy teherbe essek. Egyszeruen nem erzem a vagyat,hogy valaha anya akarok lenni. Tul nagy macera az.

Szeretem a ferjemet,mindenben segit,de ugy erzem nekem eleg a 2 mentett kutyusom. Ha kialvatlan vagyok (ertsd csak 6 orat alszok egy nap) akkor egy kotekedo sarkany vagyok. Es gondolom,ha egy anyuka alszik napi 6 orat az mar jonak szamit. Idegenkedek a szoptatastol is. Mar attol is rosszul vagyok,ha en sajat magamnak a mellbimbomhoz erek,nem hogy majd a gyerek allandoan szopkodja. Ahhoz sincs kedvem,hogy allandoan noszogatni kelljen majd h tanulj,oltozz,csinald meg a lecket,stb. Ha meg nagyobb lesz,akkor idegeskedni,amikor buliba megy.



Ezek alapjan ti is ugy latjatok,hogy nekem nem valo gyerek?


2021. febr. 27. 11:06
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Jelenleg nem. Lehet, hogy majd megváltozik, lehet, hogy nem. Mi ezt nem tudhatjuk. De rá fog menni a házasságod, az tuti.
2021. febr. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%

Semmi gond nincs azzal, ha nem akarsz gyereked, de ezt nem idegenek fogják az interneten eldönteni helyetted, hanem te azzal, ha jó alaposan magadba nézel. És nem az ilyen apróságokon kell rágódni, mint alváshiány meg szoptatás, mert ezek csak nagyon a kezdeti dolgok. Most elkezdhetek neked ellenérvelni arra, amit mondasz, de a nagyobb képben kellene ikább gondolkodnod. A gyerek egy egész életen át tartó valami, nem csak az első időszakra kell koncentrálni.

És ugyan semmi közöm hozzá, de ezt házasság előtt kellett volna kitalálni, mert ilyen kérdésben nincs kompromisszum.

2021. febr. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%

Hidd el annak nincs jo vege ha a no beadja a derekat mert a ferj akar gyereket, ha nem erzed rá kesz magad mondd meg a ferjednek, beszéljétek at.

Nincs abban semmi rossz hogy nem akarsz foleg huszoneveskent gyereket. En meg csak 20 vagyok de hallani nem akarnek a temarol minimum meg 10 evig.

2021. febr. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
79%

Engem 2 csaj koptatott le kvázi ezért! Mert nem akarok gyereket. Jó ferfiként nekem nem lennének ugyanolyan gondjaim, de hátam közepére sem kívánok egy gyereket. Durván hangzik de én így gondolom. Viszont a házasságotok ezt lehet megbánja sajnos.

27f

2021. febr. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Utolso,akkor lehet veled kene osszejonnom :D
2021. febr. 27. 11:37
 6/10 anonim válasza:
100%
Hmm hát lehet 😁😁
2021. febr. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
29 leszek idén, eddig nem gondoltam hogy szeretnék, de egyre több ismerősöm vág bele, és ez elgondoltatott, hogy kéne-e nekem is. lehetőségem még nincs rá, úgyhogy elhamarkodni esélyem sincs :D meglátjuk, hogy alakulnaka dolgok a következő pár évben. kérdező, szerintem várjatok pár évet, kialakul, hogy akarsz-e vagy sem
2021. febr. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 34 leszek, mi szeretnénk, de még nem jön. Lehet idővel fog változni, de a párja vagy a férje kedvéért ne adja be senki a derekát. Jó ha a célok időközönként egyeztetve vannak, nehogy az egyik többet akarjon mint a másik
2021. febr. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
55%

Sajnos előre nem tudhatja az ember megjön e a vágya a gyerekvállalásra. Lehet most még nem akarsz, de lehet 5 év múlva már igen.

Próbáld magadban helyrerakni, hogy alapvetően szeretnél e majd egyszer és csak korainak találod, vagy soha nem akarsz. Az viszont nem kifogás, hogy nem érzed magad anyának valónak és macerásnak tartod. A saját gyermeked azért megtudja adni azt a boldogságérzetet is amit elvesz a kezdeti nehézségekkel. Nehéz elhinni vagy elképzelni az biztos.


Minden esetre ne kapkodd el, ha viszont úgy érzed soha nem szeretnél azt mindenképp beszéld meg a férjeddel. Sajnos a kapcsolatok nagyon ritkán élik túl az ellentétes elképzelést gyerekválallás témában. Ha neked csak még idő kell, mert most félsz és tehernek érzed, akkor adj időt magadnak. Fiatal vagy nem hajt a tatár.

2021. febr. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
72%
Ezt esküvő előtt nem beszéltétek meg?
2021. febr. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!