Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez lehet a korai terhesség jele?

Ez lehet a korai terhesség jele?

Figyelt kérdés
A párommal 1 hete voltunk együtt, a mestruaciomnak jövő hét szombaton kell megjonnie. Viszont arra lettem figyelmes ma reggel hogy az alhasam fáj, gorcsol, olykor nyilalo erzesem van. Hidegrázás is elkap néha. Tudom hogy számtalan más oka is lehet, de remenykedhetek?
2021. márc. 7. 10:13
 1/5 anonim ***** válasza:
55%

Nem!!! Az első korai tünet a menzesz elmaradás, a második a pozitív teszt.

Addig ez sima premenstruació is lehet. Értsétek már meg!

2021. márc. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Még be sem ágyazódott, ilyenkor még nem érezheted a terhességet.
2021. márc. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%

Hány ilyen kérdést kell még kiírni?!

De komolyan, meddiv tartott volna visszakeresni? Vagy 40dbot találtál volna az elmúlt 1 hónapban csak...



De hogy válaszoljak is.


Nem. Ez még mindig semmmi. Még mindig nincs a mensi elött semmi de semmi jele az ég világon 🤦‍♀️

2021. márc. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%

1 héttel aktus után nem létezik terhesség!!!!!!!! Ez nem atomfizika, hogy ennyire butus módon ilyen eszünkbe jusson.


A legelső igazi tünet a mensi elmaradása. Az elég érzékenyek előtte pár nappal ( nem egy héttel) már észrevehetnek valóban szokatlan tüneteket, de ezek soha nem 100%-ra babát jelentenek. Mivel minden tünetet hormonok ingadozása okoz.


Bennünk nőkben a hormonok non stop ingadoznak. Amikor babát szeretnénk, megnyúlik a ciklus, észrevesszük az ovus tüneteket, amiket előtte mondjuk soha. A szurkáló érzés ovu előtt a növekvő tüszőnek köszönhető, ovu után mensiig pedig a tüszőrepedés után ottmaradt sárgatest okozza. A terhesség amúgy sem a petefészekben van, hanem a méhben, tehát az egyoldali fájdalmak nem terhességtől vannak az elején. Az alhasi fájdalom is ovu utántól gyakori jelenség. A hidegrázás meg lappangó betegség is lehet vagy akármi más, nem is tartozik szokványos terhességi tünetekhez.

De mint írtam ilyenkor még kanyarban sincs terhesség, trhát hcg sem amitől bármi fura lehetne. Ilyenkor a progreszteron és az ösztrogén dolgozik ennek ingadozása okozza a változatos pms tüneteket. Mi meg akik évekig babára várunk mindent is észreveszünk és mindenre ugrunk. Én is így voltam hosszú évekig, a hányáson kívül mindent is produkáltam, de mikor terhes lettem az valóban egyértelmű volt.

2021. márc. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
66%
Semmi tünet nincsen.Csak azt hiszed de ez semmit sem jelent.Tesztelsz a menzesz napján és ki fog derülni mi a helyzet
2021. márc. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!