Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Együtt voltam a barátommal és...

Együtt voltam a barátommal és alapból védekeztünk, de egyszer levette a gumit és úgy folytattuk. Nem akartam ezért szólni neki, de most egy kicsit izgulok mert megszakításos lett belőle. Mennyi az esélye hogy terhes legyek?

Figyelt kérdés
2021. márc. 14. 08:49
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Telefon jó ötlet!
2021. márc. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Butaság volt, hogy nem szóltál neki. Sajnos a gyakorlatban ha baba lesz, az neked lesz szívás, nem neki. A te felelősségeddel senki ne szórakozzon, főleg ne úgy, hogy nem kérdez meg, csak leveszi és kész, önhatalmúlag. Szóval ha akkor nem szóltál, akkor most, mikor legközelebb találkoztok, mindenképp beszéljetek erről. És ha a párod olyasmiket talál mondani, hogy mit izgulsz, mert úgyis kivette időben, miért nem bízol benne - na akkor nagyon elgondolkodnék, hogy biztosan ezzel a fiúval akarom-e folytatni. Ő könnyen beszél, itt te vagy az, aki a bőrét viszi a vásárra.
2021. márc. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak 5% az esély, de terhes lettél, az vigasztalni fog?

Ha jól értem, előtte már szexeltetek. Utána zuhany közben jött a megszakításos szex.

Ebben az esetben majdnem akkora sz esély, hogy jutott be életképes sperma, mintha ki se vette volna. Csak kevesebb. De a terhességhez egy elég.

Mikor jött meg utoljára?

Most izgulhatsz hetekig, hogy mi lesz.


Te lány! Tanulj meg kiállni magadért! Ilyen nincs, hogy nem mersz szólni, hogy védekezzetek, mert nem akarsz gyereket. Mitől félsz? Örüljön a pasid, hogy van szex, a feltételeket meg te szabod. Nem tetszik? Nincs szex. Lehet hazamenni.

Gondold végig, hogy mennyire szeret az, akit jobban érdekel a saját élvezete, mint az, ha a te életed tönkreteszi egy terhesség. Te mész abortuszra vagy te szülöd meg. Ő nem sokat kockáztat, maximum lelép, ha terhes lettél.

Ennél becsüld magad sokkal jobban, és soha, senkinek ne engedd, hogy bármi olyat tegyen szex közben, amivel nem értesz egyet! A védekezésre ez duplán igaz!

2021. márc. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
69%

Remélem terhes lettél!:) Máskor is próbàljátok ki így!

Dugsz össze vissza de eszed nincs.

2021. márc. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

13.

Múlthét pénteken kezdődött és szerdán lett vége.

2021. márc. 14. 11:34
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Valóban felelőtlen dolog volt. Most a te testeded kerül káoszba....vagy mert terhes leszel vagy az esemény utáni miatt ami hatalmas adag hormon és hónapokra hazavágja a hormonjaid, ciklusaid. Legközelebb ne hagyd magad.
2021. márc. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Mi a kellemetlenebb?

Egy sértődött pasi, aki kicsit kiakad, h.rászólsz a gumi miatt vagy egy abortusz?

Lehet választani! A szex tökjó, de nem játék!

2021. márc. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
14%

Jaj istenem, hogy lenne már 50%?? Minek ijesztgetni? Minimális az esélye, ha nem ment el benned. Ennyi erővel a lottó ötös is 50%, mert "vagy nyerek, vagy nem"...hagyjuk már.

Ettől függetlenül felelőtlenség volt, ebben igazuk van az előttem szólóknak, de ne túlozzunk az esélyekkel.

2021. márc. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
68%

Ez nem fogja vigasztalni, amikor abortuszra kell mennie... ha nem védekeztek rendesen, bizony van esély, és ha nem akar gyereket, minden esély túl nagy.

Te meg ne bagatelizáld el.

Gondolom ha a te tizenéves lányod írta volna a kérdést, mindjárt sok lenne a minimális esély is...

2021. márc. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
31%

Ja, van esély. A szüleim ~40 éven át szexeltek megszakítással, ami több ezer alkalmat jelent. Csak és kizárólag akkor lett terhes anyum, amikor gyereket akartak, mert akkor nyilván nem szakították meg. Akkor viszont azonnal, mindháromszor, tehát még azt sem lehet mondani, hogy nem elég termékenyek, és csak mákjuk volt a megszakításos módszerrel.

Nem bagatelizálom el. A megszakítás NEM védekezés, ezzel tökéletesen tisztában vagyok. És éppen ezért nem örülnék, ha az én gyerekemről lenne szó. De ne írjuk már azt neki, hogy 50%, mert nem reális, a közelében sincs. Csak ennyi a problémám.

2021. márc. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!