Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szegeden profi, kedves,...

Szegeden profi, kedves, alapos nőgyógyászt tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Már 2nel voltam de az a tapasztalatom hogy a csilli-villi klinikán kívül tudás és törődés nincs.
2021. márc. 19. 14:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Dr.Kőrössy Szilviát tudnám ajánlani
2021. márc. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Dr Altorjay Ábel, bár mostanában eléggé el van havazva.
2021. márc. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Dr Wellinger Károly, Arany Klinika. Hozzá jártam terhességem alatt. Altorjay Ábelnél a 20 hetes genetikai uh-n voltam. Nagyon kedves, udvarias (és nem mellesleg nagyon jóképű 😁)
2021. márc. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, esetleg dr Molnar Andrásrol van valakinek véleménye?
2021. márc. 19. 14:46
 5/11 anonim ***** válasza:

Van egy Facebook csoport: Szegeden Szül(t)ünk

Ott lehet több véleményt kapsz :)

2021. márc. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
kosziiii
2021. márc. 19. 14:54
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nem ajánlom Molnar Andrást. Tudom, hogy marhára "hájpolják", de szakmailag nem egy nagy durranás.

Dr. Pásztor Norbert.

2021. márc. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Utolsó! Leirnad hogy miért? Nagyon megkoszonnem!
2021. márc. 19. 16:11
 9/11 anonim ***** válasza:

Molnár András is azok közé tartozik mára, akik agyon vannak hajszolva, így a figyelmessége nem az igazi.

A szobatársamat és a babáját szombaton engedték haza. Aznap ő volt az ügyeletes. Vizitkor mondta, h jön. Szegény várta, csak várta. A nővérek végül felhívták, mert csak a vizsgálatra várt mindenki, hogy mehessenek haza. A válasza az volt, ő már elindult haza, elfelejtette, de ő biztos nem fordul vissza. Majd a másik ügyeletes megvizsgálja...

Másik eset, ami nagyon kirívó volt, h a 3 hónapos bentlétem alatt 2 szobatársam is az ő betege volt. Mindig azt a nőt részesítette előnyben, akitől kapott zsebpénzt. A másik nő csak magán rendeleskor adott neki.....

2021. márc. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem, mert szerintem szakmailag maximum közepes, semmiben sem kirívóan hozzáértő, elég magas a császár aránya, nehezebb helyzetekben pedig pánikolós. Emellett marha sok betege van, normálisan nem jut senkire ideje, a terhesgondozás egy futószalag.

Azért kedvelik ennyien, mert tegeződik a betegeivel meg jól előadja magát, és valahogy manapság a kismamáknak ez kell, mert mennyire marha trendi, hogy "Andrisnak" hívom az orvosom és nem Dr. Molnárnak....

2021. márc. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!