Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki 9-10. dpo-n 10es teszttel...

Aki 9-10. dpo-n 10es teszttel negatívat tesztelt, volt hogy mégis baba volt a dologban? :)

Figyelt kérdés
persze ha biztosra tudta hogy hanyadik napnál jár.
2021. márc. 23. 15:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem 5 terhességem volt, ebből 2 gyerek lett. Mindig korán teszteltem. 8-9dpotól egyértelműen látszott mindig ha baba volt.
2021. márc. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen kell mutatnia. Nekem irtó halványan mutatta ki ekkora a 10-es clearblue. Csak forgatva láttam. De reggeli vizeletből tesztelj mindig. Az a biztos. Illetve 2 nap múlva próbáld újra😊
2021. márc. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Inszemes hónapban 10. dpo full negatív. 14. dpo vérvétel negatív. Rá 5 napra pozitív teszt, vérvétel is mutatta. Kérdéses, mi történt, lehet egy tüsző később ért be. Sajnos nem maradt, de ameddig nem jön meg, bármi lehet. Szóval a válasz: igen.
2021. márc. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem 9 dpon este lett + a tesztem

Most kémiainál 11 nél nagyon halvány és rá 2 napra is majd rendesen meg is jött sajnos

2021. márc. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

10.dpo 10-es teszt negatív

11.dpo 10-es és 25-ös is halvány pozitív.


Nem várt napjáig bármi lehet. Se a pozi se a negatív nem jelent semmit.

2021. márc. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem a 12. Dpo-n a predi időn túl mutatott nagyon halvány pozitívat. A 13.Dpo-n a facelle már egyértelműen pozitív volt. Ha hamarabb teszteltem volna tuti negatív lett volna még a 11. nap előtt. Az ovu időpontja biztos. Teszt és hőgörbe is megerősítette.

39hkm

2021. márc. 24. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!